Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

II. Toplu Rp

+20
Terra M. Winchester
Alexis Kwon
Clara Thompson
Satellite Morgan
Hermia Aigian Cocteau
Tiffany Trully
Zack Cliff Burton
Edward J. F. Newgate
Mirabella LaPiere
Allen Jacques Harth
Zellana L. Tyler
Marcus L. Stanislaus
Claire Angel Deeply
Theodor Aquila
Serena Su Hanzadeoğlu
Lucianna Fackrell
Joseph M. Masen
Katherine M. von Dorff
William Maxwell
Athena
24 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 7:07 am

Evet, ilkindeki başarısızlığa rağmen ikincisini başlatacak kadar size güveniyorum arkadaşlar, ortaya güzel bir macera çıkarmanız dileğiyle. Aslında ikinci rp olarak Yon'un önerisini hayata geçirecektik ama daha basit kurgulu bir rp'ye daha çok katılım olacağını ve yazarken sizi daha az zorlayacağını düşündüm.
Kurgumuz oldukça basit. Melez Kampı'nda herkesin katılacağı, büyük çaplı bir seçme yapılır. Kahramanlar tek tek sınavlardan geçerler ve içlerinden sınavları geçmeyi başaranları, Gaia ve onun gigantları ile yüzleşmeye gönderilir. Rp iki mekanda geçecek. İlki kamp içinde, sınavların yapılacağı ve görevin ikinci partına katılmayacak olanların bile yazabileceği, sınav bölümü ve ikincisi de kamp dışında, gigantlar ve çeşitli canavarlarla yüzleşeceğiniz savaş bölümü.
Nuh'un gemisini canlandırmak gibi bir amacım yok ama rp'nin daha kaliteli olmasını sağlayacağından, her kulübeden en fazla 3 kişinin katılmasının iyi olacağını düşünüyorum. Tabii her kulübeden en az bir kişiyi aramızda görmek de bizi sevindirir. Konsey tanrılarının çocuklarının çoğu kurgu gereği bize bağlı olacak ama diğer kulübelerden maceraya katılacak melezler, gigantların tarafında olabilirler.

Şimdi, gelelim görevin başlangıç tarihine. Maceramızın ilk partı 1 Nisan Cuma günü başlayacak ve herkesin katılımına açık olacak. Tabii sadece bu başlığa yaptıkları başvurular onaylanan karakterler, oraya görev için seçildiklerini yazabilecek. Gelelim başvurularınıza. Göreve katılmak isteyen herkes buraya başvurusunu yapsın ve macerada kurgusunun nasıl olacağını da fazla detay vermeden anlatsın. Rp yazma kabiliyeti ve aktiflik, kabul edilme durumunun en önemli hususları olacak. Eh, ilk göreve katılacağını belirttikten sonra rp'ye yazmayan karakterlerden bir de bu sefer kesinlikle yazacaklarına dair garanti bekliyoruz. Seçilecek kişi sayısı net değil, bunu başvurular belirleyecek. Yine ilk görevimizdekine benzer olarak, gruplar belirlenince aranızdan birkaç kişiyi lider olarak atayacağım ve onların iki katı fazla aktif olmaları, sorumlu oldukları arkadaşlarını toparlamaları gerekecek.

*Rl hayatlarındaki işleri bahane ederek göreve katıldığı halde yazmayan melezler, ceza alacak.
*Tüm tanrı ve tanrıçaların göreve katılarak kurguyu şekillendirmesini rica ediyorum.
*Başvurularınızı, 1 Nisan gününe kadar yapmayı sürdürebilirsiniz. Ben ara ara gelip, onay ve retleri belirteceğim.

Başvurular başlasın!
http://olimpos.my-rpg.com
William Maxwell
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
William Maxwell

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 7:36 am

William Maxwell

Ben katılmak istiyorum.

Kurgu kısmını pek anlayamadım ama şöyle kendimi açıklamaya çalışacağım;

Telekinezi gücüm olduğu için savaşta çok faydalı olabilirim. Ayrıca Zeka ve Savaş Stretejileri Tanrıçasının çocuğu olduğumuda söylememe gerek yok. Sınavların nasıl sınavlar olduğunu bilmiyorum. Ancak bir çok derslikten mezun olduğum için yapabileceğimi düşünüyorum.

Ayrıca sınav gibi etkenler olsa bile her gün rp yazabiliyorum.
Katherine M. von Dorff
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Poseidon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Katherine M. von Dorff

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 7:43 am

Ben de katılmak istiyorum.

Kurgu kısmını aynen tam olarak anlamadım. Yine de bir şeyler yazacağım.
Katherine, romalı bir melez olduğunu öğrendiğinden beri yunan kampına olan sevgisi azaldı, yunan tanrılarına olan nefreti ise bir gerçek. Yine de gigantların tarafını tutmayacak kadar da zeki. Üstelik, romalı melezlerin, çok daha disiplinli olduğunu herkes bilir. Gidecekler arasında, disipline önem veren birinin olması iyi olabilir.

Rp yazma işinde de sorunum olmayacak, siteye de her gün girebiliyorum.
http://camelot.hareketforum.org/
Athena
Athena

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 7:45 am

Kabul edildi William, kabul edildi Katherine, ikiniz de rp'ye katılıyorsunuz.

Kurgudan kastım buydu zaten, 'rp'ye nasıl bir renk katabilirsiniz?' sorusunun cevabı. Smile
Joseph M. Masen
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Joseph M. Masen

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 7:52 am

Artık sürekli online olacağım. Poseidon kulübesinden birileri çok işe yarayabilir. Sanırsam bu aralar fazla online Poseidon çocuğu yok. Stephan'a gelirsek, liderlik özelliği çok güçlüdür. O da dalgalar gibi hükmedilemezdir. Bunun olumlu tarafına gelirsek, hiçbir şeye boyun eğmez. Direnç gücü çok fazladır. Bunları zekasıyla birleştirirsek, bir çok zorluğa karşı çıkabileceğine inanıyor. Ayrıca bu görevin kendisini kanıtlayabilecek tek şey olduğunu düşünüyor.

Artık her gün online olacağımdan ve bir daha gitme diye bir sıkıntım olmayacağından, yazma sorunu olmayacak. Sürekli buralardayım. (:
http://www.percyjacksonrpg.forume.biz/
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 8:00 am

Rp'ye aktif olarak katılamayacağım ama ilk partta yazmak istiyorum. Smile
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 8:06 am

Ben bir soru sormak için geldim aslında. Mesela ilk part ne kadar sürecek Tanrıçam?
Athena
Athena

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 8:11 am

Reddedildi Stephan. Nedeni gayet açık sanırım, böyle bir etkinlikte yer almadan önce bizim güvenimizi tekrar kazanmayı başarman gerekiyor.

Elbette yazabilirsin Lucianna, ilk parta isteyen herkes katılabilir. Göreve katılımı reddedilen üyelerimiz de.

En fazla 10 gün Serena. O da rl'de yoğun bir döneminize denk geldiği için.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 8:13 am

Bende katılmak istiyorum o zaman. Uzunca bir süre rp yazmamayı düşünüyordum fakat 1 Nisandan sonra 3-4'ten de az sınavım kalıyor. Bu yüzden hiç değilse ilk parta katılabileceğimi düşünüyorum.

En son Serena Su Hanzadeoğlu tarafından Paz Mart 27, 2011 8:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 8:25 am

Ben de katılmak istiyorum. Şu sıralar çok online olabiliyorum zaten. Bu haftaki 2 sınavımdan sonra zaten önemli bir şey kalmıyor, yani 1 Nisan'dan itibaren boşum.

Özel yeteneğim olan güneş ışınlarını kontrol etme ve okçuluk yeteneğimle savunmada yararlı olacağımı düşünüyorum. Aynı şekilde kılıç kullanmada da 1. seviyeden mezun oldum, yani saldırılarda da görev alabilirim. Apollon çocuğu olduğum için de yaralıları iyileştirme yeteneğim var.

En son Theodor Aquila tarafından Paz Mart 27, 2011 8:32 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 8:28 am

bende katılmak istiyorum.

Her durumda bardağın dolu tarafından bakar, umutsuzluğa kapıldığında grubu motive edebilirim. Afrodit kızı olmama rağmen iyi savaşırım. Kısaca faydalı olacağımı düşünüyorum.

Ayrıca her gün online olup rp yazabiliyorum.
Athena
Athena

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 8:33 am

Reddedildi Serena. Bana 2. parta yazacağının garantisini verecek kişiler lazım. (Zaten kendin de vazgeçmişsin sonradan.)

Kabul edildi Theodor ve Claire, ikiniz de maceraya katılıyorsunuz.
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 8:39 am

Katılmak istiyorum. Kurguyu ben de anlamadım ama sitedeki çoğu kişiden daha fazla online sürem var ve bir Zeus çocuğu her yerde işe yarayabilir diye düşünüyorum. Aslında ben de Katherine gibi bir Romalı melezim. Aynı zamanda iyi savaşırım.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 8:40 am

Fakat şöyle bir şey var, zaten birinci part için sormuştum ben. İkinci parta katılmama ihtimalim var demiştim. Yoksa dediğinizi ben mi yanlış anladım?
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 8:42 am

Bende katılmak istiyorum.

Kurgum/yararım: Üvey babası Posedion. Su ile ilgili herhangi bir sorun onun için önemsizdir. Ayrıca kararlı ve azimli yapısı ile kolayca sorunların içinden çıkabilir. Pratik zekasıda işe yarayabilir tabii. (:

-Ayrııca hergün online oluyorum.
Allen Jacques Harth
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Allen Jacques Harth

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 8:44 am

Katılmak istiyorum.

Kurgumu biliyorsunuz aslında ama kısaca özetlemek gerekirse, Allen zaten alacağı özel görevler çerçevesinde eninde sonunda böyle bir göreve çıkacak. Bütün tanrıların ve tanrıçaların de gözetimi altında yapılacaksa bu Rp, katılmam gerektiğini düşünüyorum.

Allen'da grup içi dayanışma gibi bir duygu gelişmedi, genelde tek başına oynar, ama etrafındakileri korumasını da bilir. İyi bir savaşçıdır.

Her gün online olup rp yazabiliyorum.
Athena
Athena

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 8:46 am

Kabul edildi Marcus, Tamara ve Allen, üçünüz de macerada yer alacaksınız.

Serena, daha önce de söylediğim gibi başvurular 2. part için. İlk parta tüm üyeler katılabilir. Yani katılabilirsin.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 9:18 am

Peki teşekkürler. ^^
Misafir
Misafir

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Mart 27, 2011 11:53 pm

Katılmak istiyorum

Kurgum:Kampta yükselmek isteyen azimli bir kişiliğim var buda beni seçmelere katılmaya ayrıca kardeşimin beni torpillemesiyle bu göreve başvuruyorum hem acayıp gıcık espriler yaparım böylece grupdaki gerginlikleri ve çatışmaları dindiririm ( ee yani her melez birbiriyle anlaşamaz)

katılımda problem olmaz dünya var olduğu sürece hergün bilgisayar başındayım Very Happy
Mirabella LaPiere
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Mirabella LaPiere

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePtsi Mart 28, 2011 1:01 am

Katılmak istiyorum.
    Anna kampa geldiği zaman itibaren gözüne herşey farklı gelmişit fakat içinde bulunduğu mitolojik dünyaya çabuk alışmıştı. Heyhat; hâlâ bazı tanrı ve tanrıçlara karşı ön yargılıdır, fakat yinede içinde bulunduğu durumunda farkındadır ve bu sebeple titanların tarafını tutmaktadır. Göreve katılmasının sebebi; azimli bir kişiliği vardır, grup çalışmalarını benimsemiştir.
    Bir ara sınavdan dolayı bırakmak zorunda kalmıştım, lakin şimdi yeniden rp yazıyorum. Şu an da zaten gerek görev listesine vs. başlayarak rp yazarak online oluyorum.

Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePtsi Mart 28, 2011 3:07 am

Katılmak istiyorum Smile
~~
Kampta güçlü bir melez olarak tanınıyorum. Savaşa gidecek melezleri yönlendirebilecek biri olarak görüyorum kendimi. Ayrıca melezlerin zarar görmesini istemiyorum bunun için hep gözümün önünde bulunmalarını ve yardım etmek istiyorum Smile
~~
Ben eski on-line formumu kaybetsemde yeteri kadar on-line oluyorum. Kulübeme puaz kazandırmak istemem de ayrı bir sonuç tabi. Karar size kalmış Smile
Athena
Athena

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePtsi Mart 28, 2011 3:28 am

Kabul edildi Tyler, Anna ve Yondaime, üçünüz de macerada yer alıyorsunuz.

(Üç kişi oldu. İkinci parta katılım için başka Amphitrite çocuğu başvuru yapmasın.)
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePtsi Mart 28, 2011 4:02 am

Katılmak istiyorum.
kurgum: Zack'in ailesi canavarlar tarafından katledildiği için normal olarak insanları tehtid eden herşeyden nefret ediyor. Zack'in tek amacı masum insanları bu savaştan korumak. Bu yüzden bu tür görevlerde yer almak zack için önemli. Bu hırsı zack'i başlı başına güçlü kılıyor zaten. bu olay onun için önemli olduğundan melezleri bir arada tutabilmek ve onları sağ salim kampa getirebilmek için tüm gücünü harcıyacak çünkü ileride insanları korumak için melezlere ihtiyacı olduğunu biliyor. Savaşta nasıl yardım edebileceğime gelirsek;kılıç,strateji,yetenekte uzmanlık ve pegasus dersliklerinden mezun oldum. Özel gücümle gündüzleri maximum 15 kişi,akşamları maximum 50 kişinin 5 duyusunu kesebilirim. Ben istemedikçe hiçkimse hiç birşey hissetemez,göremez,duyamaz,koklayamaz. Ayrıca arkadaşlarım yaralandığında acı hissetmemesinide sağlıyabilirim...
Hergün en az 3 saat online olabiliyorum. hafta sonları ise daha fazla. Smile
(mümkünse grup liderlerinden biri olmak istiyorum. Online olma sürem eminim bunu karşılayacaktır. Ayrıca güç puanı puanlaması yapılmadığından sıfır gözüküyor ama yapıldığında 40 yada 35 olacak)
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimeSalı Mart 29, 2011 5:20 am

Katılmak istiyorum.

Herkesle iyi anlaşırım. Yardımseverim. Yaralıları iyileştirebilirim. Gerektiğinde hırslanırım. Asla pes etmem ve her olay karşısında sakinliğimi korurum.

Hergün online oluyorum.
Athena
Athena

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimeSalı Mart 29, 2011 5:29 am

Kabul edildi Zack ve Tiffany, ikiniz de macerada yer alıyorsunuz.

2. parta katılması onaylanmış olan karakterleri listeliyorum;
-William Maxwell /Athena
-Katherine Williams /Amphitrite
-Theodor Aquila /Apollon
-Claire Angel Deeply /Afrodit
-Marcus Leon Carter /Zeus
-Zellana L. Ryan /Amphitrite
-Allen Jacques Harth /Nyks
-Tyler Swalm /Amphitrite
-Anna Maria Benson /Demeter
-Yondaime Hokage /Apollon
-Zack Cliff Burton /Nyks
-Tiffany Trully /Apollon

*Artık Amphitrite ve Apollon kulübelerinden başvuru gelmesin çünkü iki kulübeden de üçer melez rp'ye katılmakta.
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimeSalı Mart 29, 2011 6:07 am

Katılmak istiyorum.

Baba tarafı çekiyor işte savaşmak için yanıp tuttuşuyorum kılıcı gayet iyi kullanıyorum, uzak menzilli atışlarda ok-yay ikilisi ile de kendimi gösterebilirim. özel gücüm sayesinde bir çok canavarı kendi tarafımıza çekebilirim.
Yeterince online olduğumu düşünüyorum. Fakat ödevlerim ve sınavlarım yüzünden 2. parttı saat bakımından geç yazabilirim.
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 3:54 am

Online bir üye olduğumu düşünüyorum, güç puanım falan yerinde. Avcıların hiçbiri katılmamış, ben başvurayım da, diğerlerine cesaret gelsin. Razz Avcı olduğum için ok atışlarında sorun yaşanmaz, savaşabilirim. Hırslılığımı da kamptaki çoğu kişi bilir. Yardımcı olabileceğimi düşünerek katılmak istiyorum. Smile
http://www.platis.forummum.net
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 4:18 am

Katılmak istiyorum.
Online bir üyeyim, ayrıca gücüm rplerde oldukça işe yarayabiliyor. Demeter kulübesinden de katkı olsun diye katılmam işe yarayabilir. Evet, başka bir dayanağım kalmadı Razz
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 6:03 am

Sınavlarım olmasına rağmen aktifim ve kulübemizden katılım olsun, avcılar pasif kalmasın diye katılıyorum. Ayrıca ilk toplu rp'de yazamamıştım ve açıkçası hevesim kursağımda kaldı. Razz Bir de eğer başvurum onaylanırsa, bu rp'de kampa Alexis'in katı, disiplinli ve gıcık yönünü göstermek istiyorum. Cool Ee tabii özel gücümle de çok katkı sağlayabilirim.
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

II. Toplu Rp Empty
MesajKonu: Geri: II. Toplu Rp   II. Toplu Rp Icon_minitimePaz Nis. 03, 2011 3:52 am

Kurgum: Nicole'ün kafası karışık, tanrıların tarafında mı titanların tarafında mı olmalı bilmiyor. Eğer bu göreve katılırsa kararının netleşeceğini düşünüyor. Ayrıca savaşta yararlı olabilir. Strateji dersliğinden mezun oldu Nicole ve canavar k*çı tekmelemeyi çok seviyor.
Ve online olabilirim. Son günlerde pek online olamadım ama artık dns sorunun çözmüş bulunuyorum. Dns sorunu çıkmadan önce nasıl onlinesam öyle online olacağım.

II. Toplu Rp
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Toplu Rp Katılım Başlığı
» Toplu Rp
» Toplu Msn.
» Toplu görevler
» Toplu konuşma adresi