Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nöbetteyiz

2 posters
YazarMesaj
Georgina Orwell
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Georgina Orwell

Nöbetteyiz Empty
MesajKonu: Nöbetteyiz   Nöbetteyiz Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 7:45 am

Bu gece nöbet vardı. Her gece kampın sınırlarını koruyan ağacın önünde rastgele seçilmiş üç melez nöbet tutuyordu. Bu gece de ben, Amphitrite oğlu Tyler ve Ares kızı Nicole görevliydik. Ben erken gelmiştim ama Tyler ve Nicole hala gelmemişti. Dur bir saniye...

Hızla kılıcımı çekip arkaya dödüm ama gelen bir canavar değil Nicole'dü. "Hey, ne yapıyorsun?" diye bağırdı kılıcımı çekince.

"Kızım, asıl sen ne yapıyorsun. Öyle sessiz sessiz gelinir mi? Bir canavar olduğunu sandım!" Gerçekten de öyle sanmıştım. Aslında melez kampı umrumda değildi ama oynadığım rol gereği... Ve hiç şüphe yok ki rolümü çok iyi oynuyordum.

"Tyler nerede acaba?" dedim kendi kendime konuşuyormuş gibi. Şapşal Apphitrite çocuğu. Muhtemelen günü şaşırmıştı.

"Hey! Biri adımı mı söyledi?" diye bir ses geldi birden. Bu kişinin Tyler olduğuna şüphe yoktu. Demek günü şaşırmamıştı.

"Nerdeydin sen?" diye sordum. "Biraz daha geç kalsan günü şaşırdığını düşünecektim. Aslında düşünmeye başlamıştım ama..."

Fakat Tyler beni dinlemiyordu. Dikkatini çevreyi iyice dinlemeye vermişti.

"Ne oldu Tyler?" diye sordum. Ama cevabı dinlemedim. Çünkü az önce kulağıma canavar gülmesi gibi bir ses gelmişti. "Kılıçlarınızı çıkarın!"
Misafir
Misafir

Nöbetteyiz Empty
MesajKonu: Geri: Nöbetteyiz   Nöbetteyiz Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 8:43 am

Bugün son anda nöbet olduğu aklıma geldi ama zaten çok yorgundum bugün hem okçuluk antrenmanlarına hem de kılıç antrenmanlarına başlamıştım ve ölecek gibiydim neyse biraz ambrois alınca kendime geldim. Zırhımı giydim kılıcımı aldım ve Thaila'nın ağacına doğru yürümeye başladım yukarıda iki karaltı gördüm bunla benle birlikte nöbet tutacak olan Owl ve Nicole vardı tam çıkacakken Owl'un

"Tyler nerede acaba?" dediğini duydum ve arkalarından gittim.

"Hey! Biri benim adımımı söyledi" dedim biraz korkmuş gibiydiler. Sonra Owl bana bakıp

"Nerdeydin sen?" diye sordu. "Biraz daha geç kalsan günü şaşırdığını düşünecektim. Aslında düşünmeye başlamıştım ama..." lafını tamamlamadan onu dinlemediğimi fark etti. Ben o sırada bir canavar sesi duydum aslında bir değil birden fazla canavar sesi duydum ve daha sınırlar tam fazla güçlenmem işken kampa doğru geliyorlardı. Kampa haber verecek vaktimiz yoktu geçen nöbette bir kişi bunu denemişti ve tarlanın yarısı yok olmuştu kampa varana kadar yaratıklar içeriyi basmış olacaktı. Bende kılıcımı çektim, Owl bıçaklarını çekti, Nicole'de kendi kılıcını çekti.

"Dikkatli olun her yerden gelebilirler" gerçi böyle bir şey olmazdı sadece bizim bulunduğumuz yerden girebilirler neyse ben kılıcım dan biraz su çıkmasını istedim ve vücudumu tuzlu su sardı bu bana güç verdi ve olan yorgunluğumu da üstümden attı. en sonun da canavarlar gözüktü bunlar...
Terra M. Winchester
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Hestia Rahibesi/Kılıç Eğitmeni
Terra M. Winchester

Nöbetteyiz Empty
MesajKonu: Geri: Nöbetteyiz   Nöbetteyiz Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 11:57 am

Bir grup drakon ve ejder-kadındı. Galiba bu aralar kadınlar popülerdi. Ama tuhaf bir şekilde bize saldırmak istiyormuş gbi değildiler. Daha çok etrafı inceliyormuş gibiydiler. Onlar... Tabii ya! Onlar kampın koruması hakkında bilgi almak istiyorlardı. Bu kadınlardan bir tanesi bile buradan sağ çıkmamalıydı.

"Tyler! Georgina! Bu yaratıklar buradan sağ çıkmamalı! Onlar kampın korunması hakkında bilgi almak için buradalar!-" Konuşmamı tamamlayacakken sözümü drakonlardan biri kesti.

"Evvet, ssseni melesss. Ama onlar korumanızın nassıll olduğunu çoktan biliyorlar billee. Geç kaldınıssssss." Eh, drakon haklıydı. Şimdi yanmıştık işte!

Bu arada Tyler saldırıya geçmişti bile. Drakonlardan bir tanesini kılıcıyla parçaladı, sonra diğer ejder-kadına geçti. Bu arada Georgina ve ben de saldırıya geçtik. Ben bir drakonun kellesini alırken diğer drakonu da hançerimle tozlara ayırdım. Bir saat boyunca böyle devam ettik. En sonunda hepsi tozlara ayrıldığında Georgina'nın yaralı bir şekilde yerde yattığını gördüm. "Georgina!"

Hemen yanına koştum. Çok şükür ki ciddi bir şeyi yoktu. Kolu kırılmış gibiydi. Ne bekliyorduk ki ama? Kız daha yeni kampa gelmişti.

"Tyler! Bana yardım et! Georgina'yı revire götürelim." dedim Georgina'yı yaralı olmayan kolundan tutup kaldırırken. Tyler da tam diğer koluna yapışıyordu ki "Hayır! O yaralı kolu. Canını acıtmamaya dikkat et!" dedim. Ama ne fayda. Kalın kafalı Tyler kızın kolunun tam yaralı yerinden tutmuş Georgina da acı bir inilti çıkarmıştı. Tyler en sonunda akıllanıp Georgina'ya sırtından destek verdi. Onu gecenin köründe revire götürdük.

RP Bitmiştir!

Nöbetteyiz
1 sayfadaki 1 sayfası