Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Talihsizlik *70-1*

3 posters
YazarMesaj
Ange Morgan Lamartine
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Denetleyicisi
Ange Morgan Lamartine

Talihsizlik *70-1* Empty
MesajKonu: Talihsizlik *70-1*   Talihsizlik *70-1* Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 12:39 am

kulübemden çıkıp ilerlemeye başladım.Sabahtı ve rüyamda gördüğüm şeyler yüünden yüzümün döndüğünü hissedebiliyordum.rüyamda ne gördüğümü genelde hatırlamazdım.Burdada konuyu hatırlamıyordum zaten.Tek hatırladığım Medusa ve onun iğrenç yılan saçlarıydı.Tam okçuluk alanına girecekken tanıdık biri çığlık attı.Arkama dönüp baktım Lara'ydı. "Ne var?" dedim rüyamın etkisinden hala çıkamamıştım.Lara telaşla yanıma geldi ve ellerini saçımda gezdirip, "Dün gece Dionysos kulübesinde falanmıydın?Kevin da içtiğinde böyle oluyor." farkında olmadan bir kahkaha attım.Lara'nın huylarını gerçekten çok seviyordum.içimi çektmi ve ona rüyamı anlattım.ciddiyetle beni dinledi ve en sonunda karar verdi. "Medusa'nın yanına gidiyoruz ama tek başımıza olmaz.Birisini yanımıza almalıyız." dedi.Bir yandan da gözleriyle etrafı izliyordu.Tam pes edelim diyecekken arkamızdan bir ses duyuldu. "Selam!" arkamıza bakıp sevinçle mırıldandım. "Tanrım,Seth!Seni bize Zeus göndermiş olmalı!" Seth ne olduğunu anlamadan "Peki," dedi.Lara içini çekti ve Seth'i yanına çekip Medusa gideceğimizi uzun uzun anlattı.En sonunda bitirdiğinde sordum. "Geliyormusun bizimle?"
http://yadigarlarrpg.yetkin-forum.com/forum.htm
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

Talihsizlik *70-1* Empty
MesajKonu: Geri: Talihsizlik *70-1*   Talihsizlik *70-1* Icon_minitimeÇarş. Mart 09, 2011 6:08 am

Kulübemde oturmaktan sıkılmıştım. Bende okçuluk alanına gidip onları izlemeye karar verdim. Etrafa bakınarak yürürken Lara ve Ange’nin birini arıyormuş gibi etrafa bakındıklarını gördüm. Yanlarına gidip “Selam!”dedim. Ange sevinçle "Tanrım,Seth!Seni bize Zeus göndermiş olmalı!" dedi. Hiç bir şey anlamayıp “Peki.”dedim. Lara beni yanına çekip Medusa’nın inine gideceklerini ve 3. bir kişiye ihtiyaçları olduğunu söyledi. Tabi anlatması bu kadar kısa sürmemişti. Bitirdiğinde Ange “Geliyor musun bizimle?”dedi. Şimdi bir bakalım. Bizi taşa dönüştürebilen yılan saçlı bir kadından bahsediyoruz. Yani başımıza bir şey gelmeden dönme olasılığımız neredeyse sıfır. Kaybedecek bir şeyim yok. Omuz silikip “Tabi. Tehlikeyi severim. Ucunda ömür boyu Medusa’nın heykelden süsü olmak olsada.”dedim. “Ne zaman gidiyoruz?”
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

Talihsizlik *70-1* Empty
MesajKonu: Geri: Talihsizlik *70-1*   Talihsizlik *70-1* Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 1:57 am

Sinsice gülümsedim. "Elbette,şimdi." Ange bunu kabullendirse de yine de Seth şaşırmış,belki de biraz korkmuştu.Seth güven dolu gözlerle baktım. "Merak etme.En kötü ihtimalle heykel olacağız.Hem,Medusa'nın bizi güzel bir yere yerleştireceğinden eminim." Seth birden irkildi.Ange birşey yapmadı ama o alışmış olmalıydı.Ancak korkmuş olabilirdi,kim korkmazdı ki... Birlikte pegasus ahırlarına gittik.Pegasuslarımızı uzak bir yerde bindirecektik.Olur da geri dönmezsek onların yaşadıklarından emin olurduk.Tabii Medusa'dan kaçmaya çalışırken zor olabilirdi.Missy'i beni beklerken buldum.Tabii maceradan maceraya koşarken yanıma her zaman pegasusumu da alıyordum.Hergün gelmeme alışmış gibi gözüküyordu.Missy'in yanına yaklaştım.Onu okşayarak gülümsedim. "Selam,dostum." Missy mutlulukla kişnedi.Daha sonra hatırlayıp Missy'e naneli şeker verdim.Missy'in üstüne binip arkadaşlarıma baktım. "Hadi yolcu yolunda gerek." dedim sinisce gülümseyerek.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com

Talihsizlik *70-1*
1 sayfadaki 1 sayfası