Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Teftiş :)

4 posters
YazarMesaj
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Teftiş :) Empty
MesajKonu: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 5:26 am

Ne yaptığını merak edip kulübesine ziyaret ediyim dedim.Balım ne yapıyordu hem belki Mia yı da görürdüm tabii Kev le birlikte değilse.Kulübesinin önüne geldim ve kapıyı tıkladım.Heyecanla bekliyordum.Biraz geç açtı ve çok şaşırdı.Şaşırdığında tatlı oluyordu.

(stev devam et bakalım Smile )
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:11 am

Yatağımı toplıyordum.Kapı kibarca tıklandı.

''Git bak stev''

''Öf sen bak''

''STEV!!''

''Tamam'' huysuzca kapıya yöneldi. kapıyı açınca dondu kaldı. Sonra farkettim.Stev'in cevap vereceği yoktu.

''Crist hoş geldin...''

''Merhaba''
dedi yüzünde güller açıyordu.

''A neyse bende biraz kılıç çalışıcam görüşürüz'' dedim ve çıktım.Arkama baktığımda stev hala mum gibi duruyordu.Cristte kollarını kavuşturmuştu.
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 7:25 am

Normal bir gündü. Mia ve ben kulübede oturmuştuk. Mia biraz sonra çıkacağı için hazırlanıyordu. ense birz kendime vakit ayırmış,tembellik yapıyordum. Bugün canım kılıç oynatmak bile istemiyordu. Normalden daha normal bir gün gibi görünen şu anı bozan tok tahta sesleriydi. Kapı çalınıyordu.
-Git bak stev.
-Öf sen bak.
-STEV!!!!

Kardeşimin kulaklarımı çınlatan sesi birazda beni ürkütmüştü. Kendisi bazen bana herşeyi yaptırabilecek gibi görünüyordu. Nede olsa ablamdı. Uyuşukça ayağa kalkıp yavaş adımlarla gidip kapıyı açtım. Gördüğüm karşısında ne yapacağımı bilemedim. Adeta nutkum tutulmuştu. Tek bir kelime edememiştim. Sonrasında kardeşim gelip sessizliğin nedenini kendi çözmüştü.
-Crist hoş geldin...
Bu cevaba tatlı bir ses cevap vermişti. Öyle tatlı ve insanı cezzbediciydi ki tüm vücudumu bilemediğim bir titreme ve bir duygu sarmıştu.
-Merhaba.
-A neyse bende biraz kılıç çalışıcam görüşürüz.
Aradan çıkan kardeşim bu hareketiyle beni daha zor durumamı düşürmüştü bilinmez. Fakat hala şaşkınlık ya da karşımda gördüğüm o yüz beni hala burada bekletiyordu. Anca Mia gözden kaybolmaya yüz tutunca;
-Ho.. h-oşgeldin.. Şeyy?? Crist.
Sonrasında Crist bana sıcak bir gülümseme yollamıştı. Fazla burada kaldığımızı düşünüp ınu içeriye buyur etmeyi akıl edebilmiştim. Etmiştim ama acaba neler olacaktı bu şte tam bir muamma zinciriydi.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 4:23 am

İçeri girdiğimde Mia nın temizlik konusunda usta olduğunu düşündüm.Hakkaten iyidi.Çok şaşırdı beni görünce,heyecanlandı.Ah gerçekten çok tatlı oldu.Tam fotoğraflık.
"Teftişe geldim ne yapıyordun bakalım?"
"H...Hiç.Tembellik"dedi.Güldüm.
"Korkma seni yemem titreme ve kekeleme"dedim.Anlaşılan uzanıyordu yatağı dağınıktı. Oturdum.
"Ee bugün boşum sende boşsan birşeyler yaparız diye düşündüm"dedim.Aslında merak etmiştim.Fazla görüşemiyorduk.Tanrıça Athena sıkı kurallar koymuştu.Yatağını düzelttim ve bana sadece bakıyordu.Bir an inme falan indi sandım.
"Heyy... Sen sanırım boş değilsin.Ben gidiyim"dedim.Blöf yapmıştım ama çok ciddiye aldı.Anında beni omuzlarımdan tutup oturttu.
"Hayır,yok otur lütfen"dedi.Ne yapacaktık bunun planını bile yapmadım.Yanıma oturdu ve benden önce davranıp konuşmaya başladı.
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:13 am

Sonunda içeriye buyur ettiğim Crist bana neden geldiğini söyledi. Ne yaptığımı sordu ve biraz uzun süredir görüşmemizin ardına heyecanımdan biraz da oılsa titrememden dolayı ortama bir espiri yolladı. komikti ve bu yüzden gülümsemiştim titrememde geçmşti artık. Sonra düzenin arasında kenidni belli eden yatağımın dağınıklığı dikkatini çekmiş olacak ki gidip onu düzeltti. Kardeşimden daha eli yatkındı bu işe. O düzeltirken yermide duramadım. Yok, yok bırak gibisinden yarım yamalak kelimeler söyledim fakat dinlememişti. Seri bir şekilde yatağı düzelttikten sonra;
-Ee bugün boşum sende boşsan birşeyler yaparız diye düşündüm. Heyy... Sen sanırım boş değilsin.Ben gidiyim.
-Hayır,yok otur lütfen!!
Kapıya doğru dönmesinin ardından hemen omuzlarından tutup sandalyeye oturtturdum. Onu bulmuşken kolay bırakmak tartarusa kendi isteiyiyle gitmek kadar aptalca bir seçim olurdu. Sevgiliydik ama sözdeydi. Bir arkadaş gibiydik. Onunla böyle merhaba sohbetinde kalmak istemiyordum. Çünkü onu seviyordum. Onunda beni sevdiğinin pekala farkındaydım. Karşısına bir sandalye çektim. Artık titreme falan kalmamıştı. Sadece tüm bedeni kaplayan bir sevgi ve mutluluk. Deniz gibi gözlerin bana bakıyordu. Kırmızı dudaklarına kısacık bir gülümseme yerleşmişti. Gözlerinin içine baktım ve orada adeta boğuldum. Tüm utangaçlığımı ciğerlerimde topladım derin bir nefes aldım ve nefes vermemle hepsini dışarı boşalttım.
-Crist.
Gözleri artık bana iyice odaklanmıştı. Birer elmas gibi parlıyorlardı. Yüzü ise gülümsemenin sıcaklığıyla adeta güneş gibi parlıyordu.
-Seni seviyorum.
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:16 am

Ares kulubesinin çatısındaydım.Tamam biraz garip olabilir ama benim için değil bunu empire state in tepesinde şehire bakarak bile yapmıştım.Peki bunu neden mi yapıyordum kampı tanımak için.Basit yüksek biryerlere çıkarsın ve yüksekten etrafa bakrsın.
Evet yeterince etrafa bakmıştım bu arada babam el sallar gibi gözüme ışık vurduruyordu güneşe bakıp sırıttım ve aşağıdaki saman yığınına baktım babam sanırım ne yapcağımı anlamıştı yapma der gibi birden güneş ışığı gözüme vurmamaya başladı.Sinsi bir sırıtışla tepemdeki güneşe baktım ve aşağı samanlığa atladım.şimdi bana sormanız gereken birkaç soru vardır:

A-Delimisin?
B-Aşağıda savaşmı var?
C-Kafayımı sıyırdın?

Hayır hiçbiri değildi aşağıda güneşten daha güzel bir şey görmüştüm ve peşinden gitmek istiyordum.Samanlıktan çıktım ve beni donduran bir ses duydum

-Seni seviyorum

Hemen cama koştum kafamı yukarı uzattım ve Stev ' i gördüm...vede kardeşimi
Sinirlimiydim hayır kesinlikle değil İncinmiş asla Sevinmiş? evet bu doğru cevaptı o anda kardeşimin sırtı bana dönük olduğundan beni göremezdi ama Stev beni görmüştü Ona sırıttım o da mutluymuş gibi bana sırttı.
Bu sevgilileri ayırmanın hiçbir manası yoktu onun için arkamı döndüm ve koştum...Kampta gördüğüm en güzel şeyin peşinden

En son Edward Kevin Oswald tarafından Perş. Eyl. 09, 2010 8:24 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 5:23 am

Stev birden suskunlaştı..

En son Cristina Black tarafından Perş. Eyl. 09, 2010 8:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 6:02 am

karşıda pencerede Kev'i görünce birden suskunlaştım ama sonra pencerede hayalet gibi kaybolmuştu.

En son Steward Thurstan tarafından Perş. Eyl. 09, 2010 9:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 6:13 am

Bu kelime çok hoşuma gitmişti.Helede ondan duymak mükemmeldi.
"Bende...Bende seni seviyorum"dedim.
Onun eline dokundum.Gülümsedim.Onu gerçekten seviyordum.Mutluydum.Oda gülümsedi ve Kevin burda olmadığına şükrettim.Ve çantamdan iki kola çıkarttım.Pek romantik sayılmazdı ama çok sıcaktı ve rahatlatırdı.
"Ee neler yaptın...bensiz?"
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 6:38 am

Beni sevdiğini söyledikten sonra düşünceli sevgilim çantasından iki tane kola çıkardı. Bu kızı daha da sevmiştim. Sonra bana;
-Eee neler yaptn bensiz? dedi.
-Ne yapacam işte yattım, kitap okudum, sonra kılıcımı biledim zırhımı parlattım , pegasusuma şeker vermeğide unutmadım tabi.Bunların tek başlık altında toplayacak olursak kısaca tembellikti. Sonrasında bende ona ayn soruyu sordum.
-Sen ne yaptın?
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 7:39 am

"Bende parti kıyafetimi seçtim,denedim ve güzel bir elbiseyle buraya geldiğime şükrettim. Böyle oturup kanka muhabbeti mi yapıcaz yani? Seni bilmem ama benim buna hiç niyetim yok.Eee sen baloda ne giyeceksin gösterde uyumlu olalım.Sonra ben kıyafetlerimi getiriyim seçelim istersen ama eğer daha iyi bir fikir ortaya atarsan bunları Mia yla konuşmak isterim." Nefes almadan konuştum.Çok mu geveze davranıyorum diye düşünürken elimi tuttu ve kıyafet işlerini Miayla konuşacağımı anladım.Zaten bir erkekle sıkıcı olurdu.
"Benim daha iyi bir fikrim var"dedi ve gülümsedi.İşte benim sevgilim dedim içimden.Benim tatlı ve romantik sevgilim.

(Stev bu iltifatlardan sonra senden daha çok şey bekliyorummmm Smile )
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 8:12 am

Aaahh... Kızlar. Hepsi aynı. Kimin melezi olursa olsun hepsi güzelliklerinin kölesi olmuşlar. Bana göre Crist'in güzel giysilere ihtiyacı yoktu. O zaten çok güzeldi. Çekiciliğini de unutmam aptallık olurdu. Elimi tutuşunda nefes alış tempomun değiştiğinin farkındaydım. Her şeyi bir anda unutuvermiştim. Karanlıkta iki kişi vardı sanki. Ben ve o... Ve başka hiç birşey yoktu. Herşey gümüş bir aynaya hapsolmuştu sanki. Zihnim boşalmıştı. Tanrılar, tanrıçalar, melezler, insanlar, varlıklar, tüm yaradılanlar... Sanırım aşk böyle birşeydi. İki taraflı bir bencillikti. Ve bende o bencilliği şuan yaşıyordum. Tek odak noktam Crdit'ti.
Uzun konuşmasının ardından ona benim daha iyi bir fikrim var dedim.
-Dolabım ilerde gel birlikte bakalım. Aramıza köprü gerek olmadan da birbirimize ulaşabiliriz.
Tuttuğum elini yer yer tatlı bir şekilde sıktım. Sonra kabul ettiğini söyleyen sıcak bir gülümseyiş ve parlak maviliklerden bir dalga...
Ayağa kalkıp el ele fazla uzakta olmayan dolabın yanına gittik. Dolabın önünde duran Crsit'ti bense biraz uzaktaydım. Kapaklarını iki yana açtıktan sonra birşeyler beğenmeye başladı. ne olduğuna bakmıyorum. Sadece onun saçlarıyla oynuyordum. Saçlarının kıvırılarak omuzlarına uzanan uçlarına parmaklarımı hafifçe dolayıp çözüyordum. Sonralarında Crist bir iki parça bir takım yapıp üzerime tutmaya ve biraz uzaktan bakmaya başladı. Kendi kendine "hımm bu renge gidecek bir kazağım var","yok bu çok açık renkli","aaa buda çok karanlık" gibisidnen cümleler kuruyordu. Galiba sesli düşünüyordu. Bu hali onu daha da tatlı kılıyordu. Ben yokmuşum gibi davranıyordu. Bu rahatlığı hoşuma gitmişti. Bir tane kazak çıkarıp üzerime tuttuğunda omuzlarımdaki ellerini ellerim kavradı. Bunu Crist'de farketmişti. Çünkü onunda üzüne yayılan muzip gülümsemeyi atmaya çöalışmasını zevkle izledim. Onu utandırmıştım. Ama bundan pişman da değildim. Sonra ikinci defada bu haraket tekrarlandığında onu hemen brakmadım. Ellerini biraz sıkı tutuyordum ama canının hiç acımadığına garanti verirdim. O halde bana baktı. Gözleri bana yakındı. Tümüyle kendisi bana yakındı. Nefesini hissedebiliyordum. Kokusunu ciğerlerime dolduruyprdum. Fakat tam o sırada yine ebnden kaçmıştı. Tekrar dolaba dönüp birşeyler karıştırmaya başladı.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 8:45 am

Zeus aşkına...Bunu yapmamalıydım.Ona izin vermemeliydim.Bir yanım boşver birşey olmaz diyor.Bir yanım kendine gel ilk buluşma diye çığlığı basıyordu.Bozuntuya vermeden gardolabına yöneldim.Ve sanki birşey olmamış gibi devam ettim.O ise hal öylece bekliyordu ve elimin ikiside ondaydı.Bırakamadım.Bir yandan üzülerek bir yandan mantığıma hayran kalarak ellerini bırakıp kazak seçtim.Desenliydi ve elbiseme çok uyuyordu sevinip ona gösterdim ama hala sadece bana bakıyordu...
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 9:23 am

Yakınlaşma hareketlerimin ardından biraz daha suskunlaşan Crist'in bu durumu gözümden kaçmadı değildi. Acaba utanıyor muydu? Yoksa istemiyor muydu? Acaba sevmiyor muydu? Bir konuda hep aceleci olmuşumdur. Ona da hak vermem gerekti. Yaptıklarım aptallıktan başkası değildi. Şimdi herşey geri gelmeye başladı. Herşeyi tekrar hissetmeye başladım. Varlıkları, kendimi, ama yine orada duruyordu. Crist buradaydı hep oınu görüyordum artık dayanamazdım. Ya artık gitmesi gerekti ya da...
Düşüncelerimi bölen ardı ardına iki tak-tak sesi oldu. Mia gelmiştir diye düşündüm fakat o neden kapı çalacaktı ki! Gidip kapıyı yavaşça açtım. Karşımda Crist'le benzerlikler gösteren bir yüz buldum. Bu kardeşi Kevin'dı. Gülümseyip;

-Crsit burda mı? dedi.
Birşey döylememe gerek kalmadan içeriden Crist seslendi.
-Evet burda!!
Sonrasında dolabımdan seçtiği parçaları bana gösterip kardeşiyle çıkıp giden Crist'in ardında uzunca baktım. Taki aciz bedenimin görüş mesafeswinden çıkana kadar. İçeri gidip sandalyeye bir tekme savurdum. ileri doğru düştü fakat ayağımda hatrı sayılır bir biçimde acıyordu. Belkide aşkın büyüsüne kendimi bu kadar kaptırmamalıydım. Kendimi tutmalı ve swalmamlıydım. Sertliğimi korumalıydım. Kişiliğimi esnetmemeliydim. evet doğru olan buydu.

Sert tavır,çatık kaşlı, ek gülmeyen ağır başlı....
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 9:53 am

Kapıdan içeri girdim. Crist gitmişti sevgili kardeşimde karasız bir üzgünlük halindeydi ve yatağında oturuyordu.

''Ne o kev ateşinizi mi söndürdü '' dedim hafifçe gülümsedim. Sonra yanına geçip omuzlarını sıktım.Bunu rahatla anlamında yapmıştım ama beyfendi şakaya aldı

'' Ah birazda sağı heh orası işte'' kafasına bir şaplak attım.Sonra yanına oturdum.

''Elin ağır'' diye sızlandı.

''Biliyorum''
dedim sonra '' hadi anlat ne yaptı kev hızlı ol kev ile buluşucam'''
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 8:41 pm

Düşüncel kardeşim büyük bir fırtınanın ardından birde özet istiyordu. Bense artık olanları unutup daha fazla ileri gitmemiş olmama şükrediyordu. Çükü anlamıştım ki bazen birine ne kadar yaklaşırsan o senden o kadar uzaklaşıyormuş. O yüzden kalbimi bir kaba koyup üzerine bir kiliç geçireceğim ve belkeyeceğim. Anahtarla gelecek olan Crist'i bekleyeceğim. Belki sonsuzluğun sonuna kadar. İçimdeki harlanan aleve zorlada ve istemeyerek su döktüm. Çıkan dumanlarından boğuluyordum. kısa bir süre sevgili ablacığımla şakalştıktan sonra ona üstün körü bir şeyleri anlatmayı kendime farz gördüm.
-Yok. Kevin hiç birşeyi bölmedi. Evet Hiçbirşeyi. Hiç birşey olmuyordu. Sadece partimi varmış ne? Onun için kıyafetlerime baktı. Bir iki tane beğendi. Neyse sen bırak beni. Git bekletme sevgilini.
İçimden küçük bir kıskançlık ya da başka birşey yaşadım. Mutlu olan onlar olsun bari diye geçirdim.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 9:26 pm

Sonradan çok üzüldüm.Keşke diyebildim kulübeme giderken.Mia yı gördüm o ben görmedi.Keşke ona kendimi salabilecek cesarete sahip olabilseydim diye düşündüm ve üzüldüm.Hıçkırmaya başladım.Ağlamıyordum ama benim huyumdu bu.Üzülürsem ve kızarsam böyle olurdu.Ama sonra onu elinden tutup göle götürmek ve orda özür dilemek isterdim.Bir an durdum.Geri koştum.Umrumda değildi sadece koştum.Orada oturuyordu.Mia hazırlanmış Kevle buluşucaktı galiba.Ben gelince selam verip çıktı.Stev ise ayaktaydı ona gittim ve elini tutup sürükledim.Direnmedi.Yüzüme baktı ve ona birşey söylemden göle götürüyordum.
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Teftiş :)   Teftiş :) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 10:13 am

(Tanrıçam hallettik)

Teftiş :)
1 sayfadaki 1 sayfası