Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba Kardeşlerim.

+22
Scarlett Bianca Hailey
Mercedes Loreille
Katherine Nicci Kallias
Carmen Gabriel Boudicca
Vesilissa Ann Woll
David Marquez Parker
Valentino R. Gavino
Thomas London
Pearl Chérie Dior
Amphitrite
Myra
D. Juliet Sera Châtillon
Ryan Legolas Lawliet
April Marcella Temple
Serena Su Hanzadeoğlu
Terra M. Winchester
Anny Moysre
Zellana L. Tyler
Alyssa Lauren Franke
Diona Arsinoe Stanislaus
Aldrick R. Carter
Katherine M. von Dorff
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sonraki
YazarMesaj
Andrea McIntyre
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Andrea McIntyre

Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 6:05 am

Merhaba kardeşlerim, bende yeni geldim.
Henüz tam olarak neler yapmam gerek bilmiyorum ama temizlik işi zor görünüyor. Bir an önce başlasam iyi olur anlaşılan. Smile
Pearl Chérie Dior
Amphitrite'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Pearl Chérie Dior

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 6:10 am

Hoşgeldin tatlım. Ben kulübe lideriniz oluyorum. Hiç sorma ben de yeni yeni alışıyorum ve öğreniyorum. Bu konuda deneyimli değilim. Bunun yanında eğer rp'lerinde falan ablaya ihtiyacın olursan yardım etmekten kaçınmam. Bu kulübede evet az melez var; ancak önemli olan sayı değil, işlev diyorum ve buradan yeniden hoşgeldin diyorum. Razz
Andrea McIntyre
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Andrea McIntyre

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 7:29 am

Hoşbulduk ablacım Razz
Zaten okudum yorumları öğrendim az çok neler olduğunu kulübe de (:
Denetlemeye de yazdım bir şeyler, nasıl oldu bilmiyorum ama eh, elimden gelenler işte Smile
Pearl Chérie Dior
Pearl Chérie Dior

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 7:42 am

Okudum, çok güzel olmuş tatlım. Sadece birkaç yazım hatan var. Onun dışında çok iyi. Bende de vardır. Çünkü klavyemin pili bitmek üzere. Basıyom basıyom gelmiyor.
Andrea McIntyre
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Andrea McIntyre

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 8:04 am

Hmm tekrar okuyup editliyim o zaman (:
Bu arada anlamadığım bir şey var, ünlü seçmek ney (evet evet o kadar yeniyim işte.)
Pearl Chérie Dior
Pearl Chérie Dior

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 8:07 am

Avatarında falan oluyor ya. Şimdi karakterinin bir dış görünüşü gerekli değil mi? O dış görünüşünü bir ünlüyle özdeşleştiriyorsun. Atıyorum Angelina Jolie, sen Angelina gibi dudakları biri oluyorsun falan. Ünlünün dış görünüşü neyse o. Ünlünün gifleri falan varsa koyabiliyorsun da. Öyle işte. Razz

Eğer ünlü seçersen -olmayanlardan- avatar imza her neyse ayarlarım ben. Razz
Andrea McIntyre
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Andrea McIntyre

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 8:38 am

Teşekkür ederim, ben o zaman bakınıyım (:
Pearl Chérie Dior
Pearl Chérie Dior

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 9:06 am

Tamam, bulunca bana haber ver. Wink
Pearl Chérie Dior
Pearl Chérie Dior

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 10:19 am

Alisha, kulübemiz nasıl görünecek diye açtığın başlığı değiştir kızım. Kulübe görünümünü toparlamaya başaldım zaten. Size dönecektim, istekleriniz falan filan diye. Kendi odanızı nasıl istersiniz falan filan...

Ama size ana hatlarıyla yapısını anlatayım. Şimdi öncelikle alt katta bir salon var. O salon hepimizin ortak kullanım alanı. Yemek masası yok onu söyleyeyim. Küçük bir buzdolabı, LotusNakit'im sağolsun aldığımız plazma falan filan var. Belki bir akvaryum. Yani bildiğiniz ortak yaşam alanı. Önerilerinizi de alabilriim.

3 kattan oluşuyor. İkinci ve üçüncü katlarında yatak odaları var. Herkesin yatak odası kendine hastır. Yani, Kulübe Görünümü adı altında bir başlık açtığım zman, kendi odanızın dizaynı ve tanıtımını yazmak size kalmış oalcak. İkinci katta bir de banyo kısmı var. Banyolar konusunda emin değilim. Yani, her odadan ayrı bir banyo mu açılsın yoksa ortak banyo olup, ayrı ayrı mı duşlar olsun, bundan emin değilim. Eğlence açısından bakarsınız ikinci, medernize açısından bakarsanız birinci olur.

Kulübenin dış dizaynını şöyle düşündüm. Önerilerinizle değişebilir. Açık buz mavisine boyanacak. Daha koyu mavi tonları ile dalgalandırma verilerek okyanus dalgası görünümü verilecek. Aralara deniz kabukları yapıştırılabilir.

Bahçemize gelince, bahçemiz... Aslında bunu hiç düşünmedim.

Bunun dışında her türlü şeye açığım. Şu anda kafamda olan şeyler bunlar. Rp'mi de buna göre yazdım zaten. Sizden çıkacak her fikri buradan dinlemek isterim.

Bu arada Alishia başlığını değiştirirsen sevinirim. Ne yapacağını bulamazsan bir rp'ye çeviriver. Kardeşlerinle bir rp yapınızı topluca yapıveririrz. Ben falan da eklenirim. Görev de aradan çıkmış olur. Tabii, özel şeyler istersen de bilemem. Yani, boşu boşuna başlık açıp, Kulübemizin Görünümünü bozmayalım, ondan diyorum. Mükemmeliz ya biz. <3
Andrea McIntyre
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Andrea McIntyre

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:08 am

Bence dalga fikri harika. Aslında evin duvarına bir denizkızı çizilse farklı bir hava katabilir diye düşünüyorum ama abartı olabilir yani.
Ve ben eğlencenin daha ön planda olmasını isterim şahsen, o yüzden banyo fikrinde 2.yi destekliyorum. Very Happy
Bahçeye gelince.. hmmm iyi soru Very Happy Bunu düşünmek gerek Very Happy
Alishia Marianna Allen
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Alishia Marianna Allen

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 10:27 pm

perley abla tamam Very Happy
Pearl Chérie Dior
Pearl Chérie Dior

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 11:03 pm

Yooo. Biz mükemmel kızlarız. İstersek deniz kızı da çizdiririz kimse karışamaz. Gerçek deniz yıldızları bile koyabiliriz. Razz
Amphitrite
Tanrıça
Tanrıça
Amphitrite

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:01 am

Kızlarımm kulübe görünümü için size Sims'ten bir şeyler yapabilirim. Tabii isterseniz Smile Tamamıyla herşey olmaz ama Amphitrite kulübesine yakın bir şey olur. Anneniz olarak kulübeyi kurmak benim de görevim tabii Very Happy
Alishia Marianna Allen
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Alishia Marianna Allen

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:04 am

Bu kulübede erkeklerde var onları unutmayın... aslında düşündümde pembeye boyayalım Very Happy
Danniel Hawke
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Danniel Hawke

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:14 am

Pembemi ıyyy No Kırmızı yada mavi olabilir bence Rock tabi isterseniz Very Happy
Alishia Marianna Allen
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Alishia Marianna Allen

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 1:47 am

Tama kulübe mavi olsun senin odanı pembeye boyayalım Very Happy
Danniel Hawke
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Danniel Hawke

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 2:30 am

Ben odamı kendim boyicam siyah renge ben sizin için söyledim mavi veya kırmızı olsun diye Very Happy
Alishia Marianna Allen
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Alishia Marianna Allen

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 3:28 am

cümlen fazla devrik olmuş ayrıca sana güzel bir şaka yapmak zorunda bırakma beni Very Happy
Andrea McIntyre
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Andrea McIntyre

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 4:14 am

Very Happy Bence mavi iyidir pembe ı-ı suyu andıran bir şey daha iyi bence hem.
Pearl ablacım denizkızına yazık olur Razz
Alishia Marianna Allen
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Alishia Marianna Allen

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 5:27 am

Ann kulübeyi maviye sadece danniel kardeşimizin odasını pembeye boyıyacaz anla işte Very Happy
Andrea McIntyre
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Andrea McIntyre

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 5:46 am

O yokken boyayalım Mai süper sürpriz olur Razz
Küçük kalpler çiçekler falan da çizebilirim ben Razz
Alishia Marianna Allen
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Alishia Marianna Allen

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 5:58 am

Harika bir fikir,olimposa kadar kovalar bizi artık Very Happy
Danniel Hawke
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Danniel Hawke

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:44 am

Hele odamı pembeler içinde çiçeklerle göreyim sizi dipsiz Tartarus un dibine kadar kovalarım yada odamı değiştiririm o yüzden kırmızı yapalım yani pembe yaparsanız benim odamı sizin odanızla değiştirdiğimde güzel bir odam olmuş olsun Very Happy
Pearl Chérie Dior
Pearl Chérie Dior

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 6:51 am

Annecim, gerçekten öneriniz harikaaa. Bayıldım. Aklıma hiç gelmemişti Sims'ten yapmak... Süperr! Şimdi herkesin odasına isteklerini falan ben toparlarım zaten. O tip şeyleri biriktiririm. Bu pembe olayına gelinceeee... Ögggggh... Kusturmayın melezi-yani beni-

Bu arada yeni kardeşimiz hoşgeldin. Sefalar verdin. Ben de evime döndüm artık. Mutluyum... <3
Andrea McIntyre
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Andrea McIntyre

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:05 am

Dan odayı görünce yüzünün alıcak halini görmek isterdim açıkçası Razz
Pearl ama Dan'in odası için sence de çok şirin bir renk değil mi tam onluk Razz
Ama yine de korkmadım değil. Razz

Ve evet, simsten bir şeyler güzel olabilir anne Razz
Danniel Hawke
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Danniel Hawke

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:07 am

Hosbuldum kardeşim ve gerçektende annemizin fikri harika. Benim odama İstekleri felan biraz devrik bir cümle olmuş ama ben odama hep korku ve iğrenç posterler odam koyu Yeşil renk etrafına kan sıçramış gibi olsa çok güzel olur Very Happy
Pearl Chérie Dior
Pearl Chérie Dior

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:13 am

Senin odanı yosundan yapıcam yavrum ben. Yosunlarla sıvazlıcam odanı. Razz
Hayırr, pembe cık yani. Ciddiyim şakada bile pembe olmasın. İllaha şaka yapacaksanız bence odasının duvarlarına Ajdar'ın resmini asalım. Razz
Andrea McIntyre
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Andrea McIntyre

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:16 am

Pembeyi Ajdar'a tercih ederim sanırım, Ajdar mı öğğk. Ajdar koyacağıma Marilyn Manson posteri asıp korkutmaya çalışırım Razz (Hayranı varsa üzgünüm. Nabayım ben ondan biraz korkuyorum.) Razz
Bayağı caniymişsin bu arada hani. Shocked
Odamızın nasıl olmasını istediğimizi burayamı yazacağız?
Pearl Chérie Dior
Pearl Chérie Dior

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:18 am

Onların hepsini ben sorular halinde size sorarım. Sonra birleştirir ve annemize yollarım , bir örneğini buraya da koyarım tabii.

Siz düşünmeye ve hayal kurmaya başlayın. Razz
Andrea McIntyre
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Andrea McIntyre

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim.   Merhaba Kardeşlerim. - Sayfa 14 Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 7:27 am

Düşünmek, aslında gerçekten ihtiyaç duyduğum bir şey şuanda Razz
Odamı pek hayal etmemiştim şimdiye kadar çünkü. Razz

Merhaba Kardeşlerim.
14 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sonraki
 Similar topics
-
» Merhaba Kardeşlerim :)
» Kardeşlerim.
» Kardeşlerim!
»  Tüm Kardeşlerim Buraya :)
» Yeni kardeşlerim