Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zıt Kutuplar

2 posters
YazarMesaj
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

Zıt Kutuplar Empty
MesajKonu: Zıt Kutuplar   Zıt Kutuplar Icon_minitimeCuma Mart 04, 2011 10:14 am

Sabah kalktığımda nedenini bilemediğim bir enerji vardı içimde. Birkaç gündür kulübede oturmaktan birşey yapmamıştım ve biraz sporun iyi geleceğini düşünüyordum. Bıkkın adımlarla cirit sahasına doğru ilerliyordum. Yolda birkaç arkadaşımı görüp konuştuktan sonra üç dakikalık yolu on dakikada gittim. Bu yolda bile yorulmuştum aslında. Kendime bile şaşmıştım. Cirit sahasına gittiğimde etrafta pek kimse yoktu. Ciritleri alıp birbiri ardına fırlatıyordum ama bu işte hiçte becerikli sayılmazdım. Etraf yemyeşildi , birkaç kampçı da benimle birlikte cirit atıyordu. Yani kampta bayağı normal bir gündü. En azından bir saldırı yoktu veya melezler kavgaya tutuşmamışlardı. O an aniden değişik birşeyler hissettim. Arkamı döndüğümde Nyks kulübesinden Allen duruyordu karşımda. Gergin yüz hatlarıyla karşımda durmuş ve bana bakıyordu. Ne yapacağımı bilememiştim. Korkmalı mıydım , yoksa arkadaşça bir tavır mı sergilemelidim ? Aslında kötü birine benzemiyordu Allen. O yüzden sevecen bir ifadeyle "Selam , nasılsın Allen ? " dedim.
Allen Jacques Harth
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Allen Jacques Harth

Zıt Kutuplar Empty
MesajKonu: Geri: Zıt Kutuplar   Zıt Kutuplar Icon_minitimePerş. Mart 17, 2011 11:53 am

O sabah uyandığımda içimde, nedenini anlayamadığım bol miktarda enerji vardı. Oturduğum yerde duramayacak gibiydim, daha beş dakika geçmeden sıkıntı basmaya başlamıştı. Kendime daha fazla eziyet çektirmemek amacıyla ayağa fırladım ve üzerime rahat, bol bir kotla, kapüşonlu bir sweat geçirdikten sonra kulübeden dışarıya çıktım. Daha sabahın erken saatleri olduğu için neredeyse kimse yoktu etrafta, bu da doğal olarak işime geliyordu. Bu kadar erken bir saatte yapabileceğim şeyleri bir bir geçirdim aklımdan. Aslında biraz antrenman yapsam çok iyi gelecekti. Ama nereye yönelebileceğimi bilmiyordum. Etrafta ağız tadıyla dövebileceğim bir melez yokken kılıç antrenmanı yapmak istemiyordum, tahtadan eğitim kuklalarına karşı savaşmayı gözümde eğlenceli kılabilecek hiçbir şey yoktu. Ok atmanın düşüncesi bile tiksintiyle midemin altüst olmasına neden olmuştu. O sırada aklıma başka bir alternatif geldi. Tek başıma yapabileceğim, yaparken keyif alabileceğim bir şey. Adımlarım sıklaştı ve beni cirit sahasına doğru götürmeye başladı. Daha önce denediğim bir şey olmamasına rağmen, elime bir şeyler alıp fırlatma düşüncesi hoşuma gitmişti. Soğuk etkisini hala sürdürürken sahaya adımımı attığımda oranın boş olmadığını gördüm. Yüzüm ekşidi. Bir dakikalığına... sadece bir dakika için huzur istemiştim ve her zamanki gibi hayal kırıklığına uğramıştım. Belki de küçük, salak bir melezdir de korkutarak buradan uzaklaşmasını sağlayabilirim diye umut ederek ilerlediğimde, bunun Zeus kulübesinden Marcus olduğunu gördüm. Dahası, beni çoktan fark etmişti bile. 'Selam, nasılsın Allen?' Olduğum yerde kaldım. Şimdi çekip gidemeyecektim işte.Nefesimi biraz düzene almaya çalıştım ve sakin sakin, 'İyi, Marcus. Sen?' dedim kısaca. Bir yandan da burdan bir an önce nasıl kurtulabileceğimi düşünüyordum.

Zıt Kutuplar
1 sayfadaki 1 sayfası