Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Marketten bir kaç şey.

YazarMesaj
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Marketten bir kaç şey. Empty
MesajKonu: Marketten bir kaç şey.   Marketten bir kaç şey. Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 1:09 am

Uzun bir gecenin ardından odamda oturuyordu. Sıkıcı ve fazlasıyla sıcaktı biraz serinletecek bir şeylere ihtiyazcım olduğunu anladım. Bu yüzden kulubenin minibar doğru yorgu yorgun yürüdüm ve kapağı açtım.Minibarı açmamla birlikte içinde hiç bir şey kalmadığını farkettim. Ahh! Şu onur kardeşlerim tüm içeçek ve abur cuburları bitirmiş. Sinirlendim ve minibarın kapağını hızlı bir şekilde kapattım ve su içtim. Ama işe yaramadı şeker e ihtiyacım vardı. Bu yüzden kulubeden istemeye istemeye ayrıldım ve markete doğru yürümeye başladım. Markete vardığımda etrafta pek fazla kişi yoktu. İçeri girip buzdolabına doğru yöneldim. Beş-altı tane içeçek aldıktan sonra biraz da şeker aldım. Kasaya geldiğimde aldıklarımı koyup ''Ne kadar?'' diye sordum ve herkesin sevdiği o yeşil rengli kağıdı çıkardım, amerikan doları. Adam elimdeki bir tomar paraya bakıp, ''Sen git onla ciklet al. O para burada geçmez.'' dedi. Şaşırmıştım,amerikada değilmiyiz,burada neden amerikan doları geçmesinki? Sonra melez kampında olduğumu hatırladım ve burdaki hiçbirşeyin normal olmadığını düşündüm. Scarlet in bana verdiğialtın paraları çıkardım ve kasanın önüne attım ''Bu olurmu?'' dedim sinirli bir şekilde ve içeçeklerimi alıp oradan çıktım.

Marketten bir kaç şey.
1 sayfadaki 1 sayfası