Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eurovision şarkısını beğendiniz mi?

+10
Adyali Beckett
Thalia A. Carter
Leonard L. Carter
Claire Angel Deeply
Tiffany Trully
Satellite Morgan
Lucianna Fackrell
Alyssa Lauren Franke
Kevin Least
Scarlett A. Fackrell
14 posters

Beğendiniz mi?
Evet
Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Vote_lcap28%Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Vote_rcap
 28% [ 8 ]
Hayır
Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Vote_lcap72%Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Vote_rcap
 72% [ 21 ]
Toplam Oylar : 29

YazarMesaj
Scarlett A. Fackrell

Scarlett A. Fackrell

Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Empty
MesajKonu: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 8:43 am

Kevin Least
Dionysos'un Çocuğu/Kulübe Lideri

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 8:54 am

Fena değil ama Eurovision'luk bir şarkı değil Smile
Alyssa Lauren Franke
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Alyssa Lauren Franke

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 8:54 am

Bence çok klasik . Beyenmedim.
Scarlett A. Fackrell

Scarlett A. Fackrell

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 9:05 am

güzel evet ama eurovisionluk değil dediğin gibi Very Happy ama yine de güzel anlamı falan Very Happy ritmi de güzel Very Happy klasik ama hoş Very Happy
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 9:17 am

Aynen. Öylesine dinlenecek bir şarkı, Eurovision'da söylenebilecek tarzda değil. Yüksak Sadakat'i de severdim ama bu şarkı hiç olmamış. :/
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 9:23 am

Hiç ama hiç beğenmedim. :/
http://www.platis.forummum.net
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 10:09 am

Beklediğim gibi hiç değildi.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 10:14 am

beğenmedim ritimler hiç uyumlu değildi. Lucy'ninde dediği gibi Yüksek Sadakatı severdim ama bu şarkıyı hiç beğenmedim....
Leonard L. Carter
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kılıç Eğitmeni
Leonard L. Carter

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 4:05 am

Ben beğendim. Şimdi gözleriizi kapatın. İsmail YK'yı düşünün. Tekrar dinleyin şarkıyı süper gelecek gerçekten.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 5:21 am

mantıklı luke Very Happy
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 5:28 am

Fena bir şarkı değil. Öylesine dinlenebilir diyorum ama Eurovision için yeterli değil.
Kevin Least

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 5:30 am

Leo harikasın Very Happy
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 4:27 am

Ben beğendim.Neredeyse çoğu kişi beğenmemiş.Bir de Finladiya'nın birinci olduğu yılı düşünün, o adamlara oy verenlere akıl fikir vermek lazım Smile Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 5:31 am

Bende beğendim. Tabi ki Manga'yla kıyaslanamaz. Ama Hadise'ye oranla çok daha iyi bence.
A. Raina Lindgren
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
A. Raina Lindgren

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 12:05 pm

Açıkçası halimiz vahim, şarkı Eurovisiona uygun değil. Ve o aksağan neydi öyle? Yerlere yatıp ağlayana kadar güldük biz. Sadece "live it up" ve "come on" dediği duyulabiliyo net olarak, diğerleri için normal bi insanın şarkı sözlerine yada çevirisine bakması gerekecek.

İki, şarkının soundu çalıntı çıktı, hatırladığım kadarıyla bi Playstation oyununun tanıtımın videosunun başındaki gitara bırakılmış bölüm ile şarkının temposu tamamen uyuyor. Eğer linkini bulabilirsem atarım. Benim anneme dinlettiğimde kadın bile pes dedi bu olaya. Very Happy
Leslie Ashdown
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Leslie Ashdown

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeC.tesi Mart 12, 2011 3:02 am

Eurovision gibi bir yapıma rock grubu göndermek bana göre baştan uygun değil. Tamam maNga ikinci oldu felan ama birinci olan bir pop yıldızıydı. BLue JEan'de ne demişlerdi -tam hatırlamıyorum- ''Hatun (Lena Meyer) güzel, şarkı kıpır kıpır...'' Yani Atiye dururken Yüksek Sadakat'ı göndermek bence saçma.

Şarkıya gelirsek, ortada kaldım diyebilirim, ne çok kötü ne de çok iyi. Ayrıca herkesin dediği gibi Eurovision'a uygun değil.
Hanna Olıvıa Temple
Hera'nın (manevi) Çocuğu
Hera'nın (manevi) Çocuğu

MesajKonu: Geri: Eurovision şarkısını beğendiniz mi?   Eurovision şarkısını beğendiniz mi? Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 7:59 am

Bence ilk önce Nihat Doğan-Benim olmazsan tecavüz ederimi dinleyin Very Happy Fikrime gelince çok basit bir şarkı.Hele o bass ritimleri.Hiç çalmasaymış.Gelmiyor bile kulağa.Vokale gelince,adamın ses güzel ama.Daha çok slow şarkılara gider sesi.Hareketli bir müziğe gitmemiş.

Eurovision şarkısını beğendiniz mi?
1 sayfadaki 1 sayfası