Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pegasusumm

YazarMesaj
Darth Vader
Demeter'in Çocuğu
Demeter'in Çocuğu
Darth Vader

Pegasusumm  Empty
MesajKonu: Pegasusumm    Pegasusumm  Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 10:05 am

Bugün neredeyse en mutlu günümdü!Benim de sonunda bir pegasusum olacaktı!!O kadar mutluydum ki anlatamam!!!Sanırım o kadar delirmiş görünüyordum ki Lena en sonunda beni kendime getirmek zorunda kalmıştı ''Hey!Anns!İyi misin?!Yüzün öyle bir şekil aldı ki şu anda felç geçirdiğini düşünmeye başladım!!''.Hala yatışamamıştım ve biri düğmeme başmışçasına gülmeye başladım.Lena bir iç geçirdi ve ''Anns.Anns.Anns.Hep böyle olacaksın değil mi...'' dedi.O bunu söylerken ben pegasus ahırlarını gördüm ve -yine- anında koşmaya başladım.Lena'nın sesi gittikçe uzaktan gelmeye başlıyordu.''AAaaannnnsssss....!!!''.Bazen Artemis'in gücünün içimde yaşadığını düşünüyordum.İşte bu anda o zamanlardan biriydi.Anında ahırdaydım Very Happy .Ve ben bu içimde alevlenen gücü ''çok'' seviyordum.İçimden Artemis'e sessiz bir teşekkür gönderdim.Ve emindim ki O bunu duymuştu...Ahırlara vardığımda hala gülüyordum ve ahırda çıt çıkmıyordu.Ben bu sessizliği garipsedim ve sustum.Derin bir sessizlik oldu.Yanımda altın renkli kanat gördüğümü zannettim.Arkama döndüm.Hiçbir şey yoktu.Önüme geri döndüm.Sanki bir anlığına yine altın renkli bir kanat gördüm.Arkaya döndüğümde yeşil gözlü,altın renkli kanatlı bembeyaz bir pegasus duruyordu.Gözleri sanki beni delip geçiyormuş gibiydi.Çevremde üç tur attı ve neredeyse burnunu burnuma dayadı.Sonra farkettim gözünün çevresinde altın renkli bir çevre vardı.Leke gibi gözüküyordu.Sanki sadece bunu belitmişçesine anladığımı hissetti.Kasları gevşedi ve bir adım geri çekildi.Ellerimi başına koymak için uzattım.Geri çekildi ve ellerime baktı.Yaklaştı ve ellerimi yaladı.Bense gıdıklanmanın verdiği gülme isteğiyle tebessüm ettim.Arkamdan Lena'nın sesi geldi.Normalde olduğunun aksine sesi kısık ve yumuşacıktı.''Kesme şekeri severler.Ne kadar da yabancısın buraya...''.Ona döndüm gözleri büyülenmişçesine açık bakıyordu ve dudakları yana kıvrılmıştı.Elini uzattı.Avucunda kesme şekerler vardı.Çantamdakiler esmer şekerdi.Bunu bildiğimden Lena'nın elinden şekerleri aldım ve pegasusa uzattım.O geri çekilince bende elimi geri çektim.Burnunu çantama dayadı.Ben sendeleyince o da beni doğrultmak istercesine geri çekildi.Doğrulup elimi çantama attım ve her zaman kahvelerim için yanımda taşıdığım esmer şeker kabımı çıkarttım.İçinden bir tane alıp yavaşça pegasusuma uzattım.Avucumdan şekeri dişleriyle sıyırırken verdiği hisle irkildim.Şekeri elimde bırakıp geri çekildi.Lena ''Bu hayatımda gördüğüm en dikkatli ve duygusal pegasus...'' dedi.Bense şekeri elimle ''Altın''ın ağzına attım.O esmer şekerini çiğnerken ben şeker kabını açmaya çalışıyordum.Şeker kabını yaladı ve kap açıldı ve şekerlerle birlikte yere düştü.Altın yüzüme o yeşil gözleriyle baktı ve özür diler gibi yanağımı yaladı.Gülmeye başladım ve gözünün çevresindeki altın renkli lekeye uzanıp onu öptüm.Neşeyle kişnedi.Lena'nın arkamdan uzanan tiz kahkahasıyla Altın irkildi.Bense kıkırdamaya başladım ve yüzümü altın saçlarına gömdüm...Altın hayatımda gördüğün en insansı ve görkemli pegasustu...

Pegasusumm
1 sayfadaki 1 sayfası