Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Soyağacı...[75]

YazarMesaj
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

Soyağacı...[75] Empty
MesajKonu: Soyağacı...[75]   Soyağacı...[75] Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 9:12 am

75. Serbest Kurgu
Uğranması gereken mekan:
1) Tek bir yer olmak şartıyla her yer olabilir.
Kriterler:
*Maceraya en fazla 5 kişi katılmalıdır.
*Rp en az 50 post sürmelidir

Sabahın kör karanlığında uyandığım odayı SF States'te benzetemediğim için kuvvetli bir çığlık atmamla Robyn tarafında suratıma yastık yemem bir oldu. O kadar afallamıştım ki susmak aklıma gelmiyordu.
"Tanrılar aşkına Stell, kes sesini" dedi Robyn bu sefer kafama çalar saati fırlatırken. Neyse ki kendimi topladım ve saat kafama çarpmadan eğildim. Saat duvara çarptı ve büyük bir gürültüyle yere düştü. Tiz sesime uyanmayan Arthur ve Hector'da saatin sesine uyandılar.
"Siz ikiniz bari uyurken rahat duramaz mısınız?" diye sordu Hec gözlerini bile açmadan.
"Birden bağırmaya başladı" dedi Robyn kendini savunma edasıyla. Bende geri durmadım.
"O da bana saat attı. Az daha kafamı yarıyordun!"
"Seni Küçük Cadı! Şimdi seni bir güzel dövmek istiyorum! Tamamen uyandığımda kulübede olmasan iyi olur!" dedi Robyn. Korkacağımı falan mı sanıyordu?
"Ah, hadi bir kalkta beni dövmeye çalış lütfen. Bakalım kim kimi dövüyor!" dedim öfkeyle. Bu seslerin ardından artık kulübemizin son elemeanı Sel'de uyandı.
"Neler oluyor?" Sel'e Hec cevap verdi yattığı pozisyonu bile değiştirmeden:
"Stell yine Robyn'i gıcık ediyor ve bunun cezasını yine biz çekiyoruz"
Artık sinirlenmiştim. Sabah sabah kendi kanımdan olanlarla kavga etmek istemiyordum. Kendimi Melez Kafe'ye attım. Bizim emektar görev masasında oturan Lucy'yi hemen fark etmiştim, gidip yanına oturdum.
"Selam, uyku tutmadı mı yoksa?" dedim gülümseyerek.

(Luce Smile )

Soyağacı...[75]
1 sayfadaki 1 sayfası