Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cephaneliğe Sızdım

YazarMesaj
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

Cephaneliğe Sızdım Empty
MesajKonu: Cephaneliğe Sızdım   Cephaneliğe Sızdım Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 12:56 pm

Yine bir gün arenada talim yaparken kılıcım kırıldı.Bu benim için bardağı taşıran son damlaydı.Ben hiçbir zaman kamptaki en iyi nesneleri falan almayı talep etmemiştim.Ama kimse de bana gelip "Hey Roc gel sana cephanelikten bir silah seçelim !" dememişti.O gün aklıma koydum Cephaneliğe girip kendime iyi bir kılıç alıcaktım ! O gün cephaneliğe doğru yaklaştım ve içeri girdim.Hephaistos çocukları çalışıyorlardı.Hepsinin iri yarı ve nasırlı elleri vardı.Çoğunun vücudu da iri yarıydı.Birkaçına selam verdikten sonra içeriye yürüdüm.Hepsinin işine çok yoğunlaştığı bir anda tezgahların arkasına saklandım ve beklemeye başladım.Bekle..bekle..bekle..Zeus aşkına !!! Bu resmen işkenceydi.Neyse ki en sonunda Hephaistos çocukları çıktılar cephanelikten.Hemen içeri girip kılıçlara göz atmaya başladım.Kılıç alıcaktım evet , her zaman kılıç kullanımında iyi olmuşumdur.Kılıçlara göz atarken gözüme bembeyaz 1 metre uzunluğunda bir kılıç ilişti.Kılıcı hemen aldım ve koşarak çıktım cephanelikten.Hephaistos çocuklarını atlattıktan sonra harpyalara yem olmak istemezdim tabii ki !
-RP BİTMİŞTİR-

Cephaneliğe Sızdım
1 sayfadaki 1 sayfası