Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üç taş

YazarMesaj
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

Üç taş  Empty
MesajKonu: Üç taş     Üç taş  Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 2:03 am

Kampa geri geldiğimde başım ağrıyordu. Gree kardeşlerden '' o benim gözüm ver onu ben araba kullanıyorum ben dergiye bakıyorum ama sıra bende'' gibi konuşmalardan başım şişmişti. Kulübeme gidip direk uzandımsonra tekrarbir not gördüm masanın üzerinde kalktım ve baktım. ''Long Island kıyısında bekliyorum eşyaları getir baban''

''Aman ne güzel'' dedim bomboş kulübede Eşyaları aldım ve ahıra gittim.Artur'u aldım.

''Oraya kadar yürümem'' dedim Artur'un sırtına binip ona bir elma verdim.

''Hadi dotum Long Island kıyısına '' havalandık bir iki dakika sonra ordaydım hava kararıyordu.Muhteşem bir manzara vardı.Babam orada beni bekliyordu.

''Aşağı Artur oraya'' İndiğimde babamın yanına döndüm.Sakindi. Elimdeki zırhı ve kemeri ona uzatıp.

''Görev bitti görüşürüz baba'' dedim ve arkamı döndüm. Daha bir adım atmıştım ki babam

''Dur gel buraya hemen sana bir şey söylicem''
döndüm.

''Ne bu seferde minferini mi alayım baba!!'' babam bu kadar bağırmama kızmış olucak ki bir bakış fırlattı.

''Eeee seni dinliyorum'' dedim sakince bana bir bilezik uzattı.Üzerinde 3 taş vardı.(Siyah, Turuncu, Kırmızı)

''Al bakalım bu senin ödülün siyah taş zırhın turuncu taş minferin ve kırmızısı kalkanın güle güle kulan'' dedi ve bir bomba gibi patlayıp yokoldu o giderken bakmadım arkamı dödüm.

''Sağol baba '' dedim bileziğimi taktım ve Arturun sırtına atlayıp kampa geri döndüm.
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

Üç taş  Empty
MesajKonu: Geri: Üç taş     Üç taş  Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 2:21 am

14- Tanrı ebeveynin tarafından sana bir sihirli eşya verilmesiyle ilgili rp yazacaksın.
Mekan: İstediğin yer
Katılacaklar: Sen ve ebeveynin.
(Ebeveynin oyunda olan bir karakterse, sana eşlik etmesini isteyebilirsin. Rp bittikten sonra sihirli eşyanın profilinde görünmesi için 'karakter' kategorisinden mesaj yaz.)[/color]

4- Long Island kıyısında bir Tanrı/Tanrıça ile karşılaşacaksın.
Mekan: Long Island kıyısı
Katılacaklar: Sadece sen.
(Karşılacağın Tanrı sitede varsa, sana katılmasını isteyebilirsin ilk görevle aynı şekilde...)

Üç taş
1 sayfadaki 1 sayfası