Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gelsin Nanosuit !

YazarMesaj
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Gelsin Nanosuit ! Empty
MesajKonu: Gelsin Nanosuit !   Gelsin Nanosuit ! Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 11:33 pm

Okçuluk alanında her öğle saatinde yaptığım gibi talim yapıyordum. Şey artık sıkıcı olmaya başladığını kabul etmeliyim. Her istediğini tam ortadan vurunca adam biraz sıkılıyor tabi...

-Selam Kev

Arkamı döndüm ve bir dejavu yaşadım. Babam beni eğitirkende böyle olmuştu arkamdan çıkıverip talime başlamıştık.

-Selam baba
-Ne yapıyorsun ?

Bu sorunun ne kadar saçma olduğunu anlamış olmalıki elini kaldırdı ve gözlerini kapatıp gülümsedi.

-Tabiki talim yapıyorsun... neyse Kev sana birşey vermeye geldim.

Ahh Evet ! Bu anı heyecanla bekliyordum. Çoğu melezin tanrı ebeveyninin verdiği havalı aletleri vardı ve şimdi bir tanede benimki olmak üzereydi.

-Tam olarak nedir ?
-Şeyy bunu özenle yaptırdım yani dikkatli olmalısın...

Gözlerimi devirdim ve sırıtıp babama baktım

-Baba ver şunu artık.

Oda sırıtı bana baktı. Sanırım aynen söylememi istediği şeyi söylemiştim.

-Aynı benim gibisin... tamam veriyorum

Elini cebine soktu ve içinden mekanik bir alet çıkardı. Bu alet orta boylarda ve inceydi. Mekanik olduğunu anladım çünkü üstnde yanıp sönen paneller vardı.

-Ne bu ?
-Bu bir Nanosuit
-Tamam da o nedir ?
-Nano suit bir hzılandırıcı ve mükemmel bie saldırı ve savunma mekanizmasının birleştirilmiş halidir...

Tam bir şey daha diyecektim ki elini kaldırıp beni susturdu.

-Nanosuitin birkaç fonksiyonu vardır. Birincisi hızdır... bu mod seni inanılmaz derecede hızlandırır , normal bir melezden 4-5 kat daha fazla hareket edersin. İkincisi güç modudur , bu modda gerçekten güç kazanırsın yani bir arabayı tabiki kaldıramazsın ama onu ayağınla tekmelersen birkaç metre ileri gider. Üçüncüsü kalkan modu , bu modu Hephaestos'a yaptırdım... bu modu seçtiğin anda bedeninin her bölümünü kaplayan bir zırh çıkar... iyi yani bu zırh sadece darbe aldıında sertleşiyor... yani zırh seni yavaşlatmaz.

Vay canına bu kadar şeyi küçücük bir alete nasıl sığdırmışlardı aklım almıyordu. Gözlerim pörtlemişti elimi uzattım ve makineyi elinden aldım. Sol omzuma yasladım ve o anda inanılmaz bir acı hissettim. Acı her yerdeydi... ama iyiki sadece 2 saniye sürmüştü...

-Ne oldu ?
-Nanosuit senin vücudunla birleşti bak...

Omzuma doğru baktım ve nanosuit denen makinenin benim orada tutmadığım halde derime yapışmış gibi durduğunnu gördüm.

-Sağol bab-... baba ?

Gitmişti... ehh zaten bu en uzun konuşmalarımızdan biri olmuştu. Gitmezse dikkat çekeceği kesindi

-Ehh bakalım marifetlerin nelermiş nanosuit ? dedim ve onu denemeye koyuldum...

Gelsin Nanosuit !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OkuLLar açıLdı,geLsin ödevLer...