Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denetleme Hakkında.

YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Denetleme Hakkında. Empty
MesajKonu: Denetleme Hakkında.   Denetleme Hakkında. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 1:27 am

Bir adet denetleyici bulunana kadar, bu işle ben ilgileneceğim... Denetleyici olmak isteyeniniz varsa, bana pm atabilir.

Her hafta pazartesi günleri (veya denetleyicimiz olacak kişiye hangi gün uyuyorsa) denetleyici bu forum altında o günün tarihini taşıyan bir başlık açar ve tek tek her kulübenin değerlendirmesini yapıp, '5' üzerinden notlarını verir. Sonuncu olan kulübede yaşayan melezler, tüm hafta boyunca bulaşıkları yıkarlar ve aralarından bir kişi, bu maceralarıyla ilgili ekleyeceğimiz 'mutfak' bölümünde rp yazar.

Eğer bir kulübe üst üste 3 hafta boyunca düzende sonuncu olursa, kamp müdireniz olarak cezanızı ağırlaştırmak durumundayım. Sonuncu olmamak için ne yapmalıyız? Her hafta, kulübenizde bir temizlik rp'si yazmalısınız. İster kulübe lideriniz yazsın, ister üyelerden birine görev versin beni ilgilendirmez. Kampımda temizlik ve düzen istiyorum!.

Not: Bu konu geliştirilmeye ve önerilerinize açıktır, 'genel' kategorisindeki öneri başlığına parlak fikirlerinizi yazmanızı bekliyoruz.
http://olimpos.my-rpg.com

Denetleme Hakkında.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ders Hakkında.
» ~ Ders Hakkında Bilgiler
» Rp Puanlama Hakkında Bilgi
» Kane Günceleri Hakkında
» Kuzenim Hakkında Bir Gerçek