Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

16 Eylül 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması.

4 posters
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

16 Eylül 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması. Empty
MesajKonu: 16 Eylül 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması.   16 Eylül 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması. Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 10:40 am

Evet, tartışma başlığında bir neticeye vardıktan sonra, tüm kamp burada ilk boncuktaki simgeyi belirleyeceğiz.

Kampta yaşanan önemli olayları buraya yazın lütfen, üstünden zaman geçince unutabiliriz...

Benim önerilerim:
-Kampın açılışı (ama bayağı olur.)
-Kamp müdürünün değişimi (eh, kendime pay çıkarmasam olmaz.)
-Zeus'un kampa gelişi (eh, ona da pay çıkarmasam olmaz.)
-6 güçlü melezin kehaneti (bakın bu olabilir bence, kampımızdaki ilk kehanet sonuçta.)
-Olimpos'un kaderinin kehaneti (bu da çok ses getirdi doğal olarak.)

Falan filan, gerisi size kalmış.
http://olimpos.my-rpg.com
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: 16 Eylül 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması.   16 Eylül 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 11:37 pm

Bence kampımızdaki ilk ve en önemli olay olan, '6 melezin kehaneti' ile ilgili bir simge bulalım. Şu ana kadar yaptığımız en iyi çoklu kurguydu bence Smile Hele o labirent bölümleri... Very Happy

Simgesi de Daedalus'un yaşam iksiri olabilir ya da bulunan kişi olduğu için Lucy'yi temsilen baykuş falan. Ay ne günlerdi, Robyn ile o sırada çıkmaya başlamıştık, birbirimizle yeni yeni tanışıyorduk falan Very Happy
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: 16 Eylül 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması.   16 Eylül 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 11:40 pm

6 Melez dedim karıştırılmasın, adı '5 güçlü melez' olan kehanet yani:
Saklı bahçe kan gölüne dönecek
Büyük Tanrı kararını verecek
En güçlü beş melez çıkacak bir yola
Göklere, denizlere, yeraltına
Ulaşacaklar sonunda kıymetliye
Kurtaracaklar değerli olanı ya da
Fark edecekler asıl değer onlarda.
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: 16 Eylül 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması.   16 Eylül 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 11:43 pm

Bence süper olur Smile
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: 16 Eylül 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması.   16 Eylül 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması. Icon_minitimePerş. Eyl. 09, 2010 1:11 am

Evet bence de iyi fikir Smile Baykuş pek açıklayıcı değil ama herşeyin temeli Daedalus'un yaşam iksirine dayanıyordu aslında, onun simgesi güzel olur Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: 16 Eylül 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması.   16 Eylül 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması. Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 8:02 pm

Tamamdır, simgemiz Daedalus'un yaşam iksiri.

Yeni üyelerimiz de konuya Fransıs kalmasınlar diye buradan açıklıyorum:

Kampımız açılalı daha 1 hafta olmadan, ilk üyelerimiz -yani şimdinin en kıdemlileri sayılan- olan Hades çocuklarından Hector, Stella ve Robert, Poseidon kızı Rosamarie ve Zeus kızı Jennifer, kapsamlı bir macera işine kalkıştı. Benim verdiğim bir görev gereği labirentte Daedalus'un iksirini aradılar. Görevi verme amacımsa, son birkaç postta ortaya çıktı. İksiri kayıp kızım Lucianna'yı kurtarmak için istiyordum, kendisi de Poseidon'un sarayında Rosamarie ve Robyn tarafından bulunmuştu. Tabii melezler görev sırasında biraz yardım da aldılar, onların Lucianna'ya ulaşmasını sağlayan kişi Hestia oldu.

Eh, 100'ü aşkın posttan oluşan ve yardımcılarla birlikte ondan fazla kişinin yer aldığı bu kehanet, kampta çok ses getirdi. İlk ve en kapsamlı kehanetimiz oldu. O nedenle ilk ayın simgesini buradan seçmemizin doğru olacağını ben de düşündüm.
http://olimpos.my-rpg.com

16 Eylül 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 16 Ekim 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması.
» 16 Kasım 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması.
» 16 Aralık 2010'da dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması.
» 16 Ocak 2011'de dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması.
» 16 Şubat 2011'de dağıtılacak boncuğun kararlaştırılması.