Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kabul Ediliş.

2 posters
YazarMesaj
Marcus Heath Laxell
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Marcus Heath Laxell

Kabul Ediliş. Empty
MesajKonu: Kabul Ediliş.   Kabul Ediliş. Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 9:50 am

Neden buraya geldiğimi ,o karanlık ormanı tek başıma geçtiğimi ya da iki bin dolarlık kıyafetlerimin neden çamur içinde olduğunu bilmiyordum. Yol boyunca içimi kemiren bir şeyler vardı zaten. Çocukluğumdan beri bir takım sorunlar yaşıyordum. Hiç olmayacak zamanlarda gülüyor ya da ağlıyor ,sanki yanımdaki ne düşünürse aynısını düşünüyordum. Ailem beni pek çok kez psikoloğa götürmüş olmasına rağmen ne hastalığı çözülmüş ne de herhangi bir tedavi uygulanmıştı ;fakat ben bu özelliği -ya da hastalığı- iyi yönde kullanmayı öğrenmiştim. Bu bir tür empatiydi ;fakat diğer herkesin yetisinden çok daha fazlaydı. Çevresimdeki insanların düşüncelerini anlayabiliyor ve hatta onlara kendi düşüncelerimi benimsetebiliyordum.

Şimdi de oldukça temkinli hissediyordum kendimi. Sessizdim ,dikkatliydim. Sanki avını takip eden bir aslan gibiydim. Tek fark yaşadığım duyguların bir başkasına ait olmasıydı. Beni izleyen birisine... Sonra etrafını koloçan ettim. Beni takip eden kişiden -ya da şeyden- hiçbir iz yoktu ;fakat yakınlarda bir yerlerde olduğuna emindim.

Zeus'un yumruğu şimdi tüm ihtişamı ile önümde duruyordu ve ben öylece bekliyordum. Beni neyin beklediği konusunda hiçbir fikrim yoktu. Belki ölecektim ;fakat hareket etmek istemiyordu. Sonra birden takipçinin ortaya çıkmasını istedim. İradem buna karşı çıksa da beynime yenik düşüyordu. Belki de korkmuştum ;fakat tek bildiğim artık onunla yüzleşmek istediğimdi.

Çalıların arasından gelen bir hışırtıyla irkildim. Bir süliet hızla atılıp bana doğru gelmeye başladı. Sonra yakın bir mesafede durdu. Karşımdaki yüz oldukça tanıdıktı. Ve o ifadesi... Büyük ihtimalle ne olduğunu anlayamamıştı. Hisleri ortaya çıkmasını söylemişti. Ya da ben öyle istemiştim.
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Kabul Ediliş. Empty
MesajKonu: Geri: Kabul Ediliş.   Kabul Ediliş. Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:06 am

-Bu kadarı yeterli Marc

Birden bana döndü ve durdurduğu kişiyi unutuverdi. Kafamdaki yüzümü görmemesini sağlayan kapşonu çıkardım.

-Sanırım ilerde olacak kardeşlerinden birini öldürmek istemezsin

Bana hala bakmaya devam etti.Sanırım ne demekistediğimi anlayamamıştı.

-Seni izliyorduk evlat bize katılmanı istiyoruz ve lütfen Cole'a çıkmasını sağlamayı bırak çünkü bu işe yaramaz

Elimi kaldırdım ve gel işareti yaptım. Arkamdan Cole fırladı ve kapşonunu çıkardı...kardeşine sırıttı ve Charles'a döndü

-Sanırım seninle daha çok çalışmamız gerekecek Charles

Charles'ı ayağı kaldırdı ve ormanın içine doğru sürükledi. Marc'la yanlız kalmıştık. Ona direkman baktım ve duygularımı hissetmesini sağladım. Ona çok güveniyorduk... o daha beni tanımıyordu ama ben onu biliyordum... o potansiyel yardımcı liderdi çabuk düşünüyor çabuk hareket ediyordu.

-Sana aramıza katılırmısın diyecektim
Marcus Heath Laxell
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Marcus Heath Laxell

Kabul Ediliş. Empty
MesajKonu: Geri: Kabul Ediliş.   Kabul Ediliş. Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:22 am

'Aramıza katılır mısın mı?' Bu da neyin nesi idi şimdi. Bir tür pagan cemiyetine katılmamı mı istiyorlardı acaba? Giyimlerine bakılırsa öyle idi ;fakat kolay pes edecek bir yapım yoktu. Bir yandan ne düşündüğünü anlamaya çalışıyor ,bir yandan da gözlerimi gözlerinden ayırmıyordum. Tek hissettiğim güvendi. Bana güveniyorlardı.

"Siz mi? Siz de kimsiniz? dedim olabildiğince samimi ;fakat yapmacık görünerek.

Korkmamıştım ;fakat oldukça şaşkındım. Ayrıca Cole üzerinde etkim oldığı için oldukça sinirlenmiştim. Klübede bu konu üzerinde sıkça pratik yapacaktım. Belki zeka seviyemizin aynı olmasından ,Athena'nın çocukları olmamızdandı. Kafamdaki düşünceleri dağıtıp konuya geri döndüm. Şimdi daha önemli bir konuya yoğunlaşmalıydı.

Bu bir tür şaka mıydı acaba?
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Kabul Ediliş. Empty
MesajKonu: Geri: Kabul Ediliş.   Kabul Ediliş. Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:31 am

-Hayır bu bir şaka değil Marc

Bana büyümüş gözlerle baktı ve bunu nasıl anladığımı sorar gibi baktı.Gülümsedim...

-Ben yarı ölüyüm Marc... ölülerle konuşabilirim... ölülerde senin düşündüklerini duyabilirler...

Bana anlayışlı gözlerle baktı ama hala durumun pek etkisinden kurtulamamıştı. Sanırım ona açıklamanın vakti gelmişti...

-Seni izliyorduk Marc... kampa geldiğinden beri çok garip davranıyorsun. İlk önce bir sorun olabileceğini düşündük ve seni takip ettik. Ama sen sorun değilsin... çözümsün !

Gardını bıraktı ama hala tetikteydi. Doğruldu ve bana baktı...

-Siz kimsiniz ?

-Bizler Marc...Bizler ışığın karanlıktaki elçileriyiz... Biz suikastçileriz Marc
Marcus Heath Laxell
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Marcus Heath Laxell

Kabul Ediliş. Empty
MesajKonu: Geri: Kabul Ediliş.   Kabul Ediliş. Icon_minitimeCuma Ara. 17, 2010 10:40 am

'Sü-i-kat-çi mi-si-niz?'

İşte o zaman bir grup manyak ile karşı karşıya olduğumu anladım. Yani şimdi benden devlet adamlarını öldürüp ,adam yaralayan ve oldukça pis işlerle uğraşan bir gruba üye olmamı mi istiyorlardı?

"Saçmalık. Tamamen saçmalık." diye kestirip attım. Sonra klübesime geri dönmeye karar verdim ;fakat yerimden kımıldayamadım.

'Saçmalık mı? Sen insanlara istediklerini yaptırıyorsun asıl saçma olan bu.' dedi içindem bir ses bana. Daha fazla aydınlatılmam gerektiğini düşündüm. O an buzlarım çözüldü ve yargılayan bakışlarım yok oldu. Bu davranışının Edward'ı da rahatlattığına emindi ;çünkü büyük ihtimalle huzursuzluğunu oda da geçirmeyi başarmıştı.

[color=#4AA02C]"Benden ne istiyorsunuz?"[color] diye sordum yumuşamış sesimle. Sonra gözlerinin parladığını gördüm.

Kabul Ediliş.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucy'den Hediyeler || İstek Kabul Etmiyorum ~