Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Boncuklar*öneri istiyorum

3 posters
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Boncuklar*öneri istiyorum Empty
MesajKonu: Boncuklar*öneri istiyorum   Boncuklar*öneri istiyorum Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 11:04 am

Şimdi melez kampında her yılın sonunda dağıtılan boncuklar gibi, her ayın 16'sında sizlere boncuk dağıtmak istiyorum. Neden 16? Sitemizin yani kampımızın açılış tarihi olduğundan.

Lakin 2 sorum var:
1) Boncukların özelliği yani ifade ettiği anlam ne olacak, profillere mi eklenecek yoksa özel bir başlıkta her ayın boncuk sahipleri mi yazılacak falan...
(Profile eklenirse de 'boncuk sayısı' diye ekleyip her ay sayıyı mı arttıracağız yoksa uzun metinli alan ayarlayıp, her ayın boncuğu hakkında açıklamamı yapacağız...)

2) İşte bu her ay dağıtılacak boncuklara basılacak simgelere nasıl-neye göre karar vereceğiz?

Not: hepsine tek tek resim hazırlamam mümkün değil o nedenle betimleme yaparak anlatacağız kitaptaki gibi boncukları.

İşte, fikir istiyorum ve en kısa zamanda istiyorum. Razz
http://olimpos.my-rpg.com
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Boncuklar*öneri istiyorum   Boncuklar*öneri istiyorum Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 11:12 am

Boncuk diye bir konu başlığı açar, siteye kayıtlı herkes için ayrı konu açıp boncuklarını veririz.

Boncuk başlığında hep beraber belirleriz boncukta hangi resimlerin olacağını, isteyen profiline ekler, istemeyeninki başlıkta yazar ama bu onun boncuk sahibi olmadığı anlamına değil, profilinde kalabalık istemediği anlamına gelir.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Boncuklar*öneri istiyorum   Boncuklar*öneri istiyorum Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 11:17 am

Ona yetişemeyiz ki, 6 ay sonrasını düşün, kaç yüz boncuk olacak :/ herkese tek tek konu açmak da zor olur Sad

Ama evet, boncukları belirlemek için bir başlık şart. Sence hangi kategoriye daha uygun? Etkinliklerle karakter arasında gidip geliyorum.
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Boncuklar*öneri istiyorum   Boncuklar*öneri istiyorum Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 8:30 pm

Etkinliklere yaz o zaman, orada hem belirler, hem yazarız. Haklısın sonrasını da düşünmek lazım. Sonra isteyen melezler profillerine aktarırlar. Bu arada hoşgeldin kardeşim.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Boncuklar*öneri istiyorum   Boncuklar*öneri istiyorum Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 8:33 pm

Hangi melez istemez ki? Eklenecekse ya bütün kampa eklenir ya da kimseye eklenmez.

Tamam, başlığı akşam açacağım oradan uzun uzun tartışır, bir sonuca varırız Smile

Vaaauuuuvv bu arada Zeus Hades'e selam verir miydi? Very Happy
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Boncuklar*öneri istiyorum   Boncuklar*öneri istiyorum Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 8:35 pm

Eee, bir yerden sonra kardeşiz ama kızım Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Boncuklar*öneri istiyorum   Boncuklar*öneri istiyorum Icon_minitimePerş. Ağus. 26, 2010 8:42 pm

E tabi haklısın Smile Neyse konu boncuklardan şaştı dedikodu başlığına alalım sizi Very Happy

Boncuklar*öneri istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yorum istiyorum!
» Babamı istiyorum
» Babam Ares'i istiyorum !!
» Öneri İstiyorum-Drahmiler.