Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güzel Sohbet

2 posters
YazarMesaj
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Güzel Sohbet Empty
MesajKonu: Güzel Sohbet   Güzel Sohbet Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 6:55 am

Kulübemde yalnız başıma oturuyordum. Canım çok sılmaya başladı. Ne yapabileceğimi düşündüm. Aklıma Afrodit kızı Claire geldi. Onunla çok iyi anlaşıyorduk ve süper sohbet ediyorduk. Koltuktan kalktuım ve kulübemden çıktım. Afrodit kulübesine gidip kapıyı çaldım ve içeri girdim. İçeride yalnızca Claire vardı. Koltuğa uzanmış magazin dergisi okuyordu. Benim geldiğimi görünce bana baktı ve gülümsedi.

"Selam!" dedi.

"Meraba! Naber?"

"İyi. Otursana."

Claire uzandığı yerden kalktı ve bana yer açtı. Yanına gittim ve oturdum. Elindeki magazin dergisini aldım ve şöyle bir göz gezdirdim.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Güzel Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Güzel Sohbet   Güzel Sohbet Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 7:15 am

Elena pat diye kulübemize gelmiş , kapıyı çalmış , içeri girmiş , yanıma oturmuş ve elimdeki magazin dergisini almıştı. Elena'nın gelmesi benim için süpriz olmuştu ama yinede iyi olmuştu sevinmiştim. Öyle yalnız başıma oturup bol bol sıkılcaktım. Şimdi ise eğlenecektik. Hem kardeşlerimde yoktu. Böylece rahat rahat evide dağıtabilirdik.

Kulübenin çok dağınık olsuğunu fark ettim. Elena'ya kola getirmek amacaıyla gidip biraz etrafı topladım. Şimdi daha iyiydi. Kolalarıda getirmiştim. Elena'na hala magazin dergisine bakıyordu. Hephaistos çocuğu olmasına rağmen modayla , dedikoduyla ilgileniyorud. Buda beni mutlu ediyordu.

" Eeee. Bırak şu magazin dergisini de azcık konuşalım. Eeee napıosun? "
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

Güzel Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Güzel Sohbet   Güzel Sohbet Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 7:25 am

Claire bana kola getirmeye gitmişti. Ben de magazin dergisini okuyordum. Bu şununla çıkmaya başlamış, şunlar birbirinden ayrılmış falan filan. Claire geldi ve bana kolamı uzattı. Sonra yanıma oturdu ve konuşmaya başladı.

" Eeee. Bırak şu magazin dergisini de azcık konuşalım. Eeee napıosun? "

Magazin dergisini kapattım ve masanın üzerine fırlattım. Claire'e döndüm ve gülümsedim.

"Napayım işte, canım sıkıntıdan patladı. Ben de sana geleyim dedim."

"Çok iyi etmişsin."

"Ee, magazin haberlerin var mı?"
Claire Angel Deeply
Claire Angel Deeply

Güzel Sohbet Empty
MesajKonu: Geri: Güzel Sohbet   Güzel Sohbet Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 10:26 am

"Ee, magazin haberlerin var mı?" diye sordu Elena. Bir afrodit kızında magazin haberi olmayacak. Böyle bir şey imkansızdı. Hemen birkaç tanesini anlatmaya başladım. Elena ağzı açık bir şekilde dinliyordu. Şok olmuştu. Ama gerçekler bunlardı. Baya bir dedikodu yapmıştık. Sonra elena kolundaki saate baktı.

" Eyvah! Çok geç kalmışım. Benim gitmem gerek. "

" Nereye ya oturuyorduk. "

Elena dağılan çantasını çok hızlı bir şekilde topladı. Bende acelesi olduğu için ona yardım ettim.

" Beni çok güzel ağırladın. "

" Yine gel. Arada bir yapalım bunu "

Elena gitti. Bende biraz etrafı topladım. Sonrada yatağıma gitttim. Yorgun düşmüştüm. Hemen uyuya kaldım.

RP BİTMİŞTİR!!!

Güzel Sohbet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sohbet...
» sohbet :)
» Sohbet
» Sohbet
» Sohbet.