Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sohbet :)

+26
Alexandra Bethany Daniels
Kaitlyn Juliet JB
Cassandra Masen
Sona McDiable
Sonechka Ephimovich
Mathias Joseph Phelan
Keith Matt McMillen
Zeus
Sirius Marvin Winchester
Hermia Aigian Cocteau
Steward Thurstan
Edward Kevin Hawke
Hades
A. Anna Bianca Sentius
Anastacia
Lara Adams
Afrodit.
Cristina Black
Hector Sentius
Robert Harris
Rose Denise Harris
Jennifer Amy Carter
Lucianna Fackrell
Athena
Stella Fabiano
Ange Morgan Lamartine
30 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Sonraki
YazarMesaj
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

sohbet :) - Sayfa 9 Empty
MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:35 am

Ben babamı çok seviyorum Tanrı Hades... Robyn'i de öyle... Siz de onun babasısınız...

Daha önceki maceralarımda hep sizin için savaştım, yani Olimpos için. Şimdi siz bana Olimpos'u devirmekten bahsediyorsunuz.

Gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. Ama, sanırım ne olursa olsun Robyn'in yanında yer alacağım, ondan ayrı düşemem.
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:46 am

Robyn, sen ne düşünüorsun peki oğlum??
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:48 am

Merak etme anne, ben kesinlikle senin ve Tanrı Zeus'un tarafında yer alacağım. Bilge kardeşlerimin de doğru tarafı seçeceklerinden eminim.

Stell hakkında hiçbir fikrim yok ama en yakın dostum olduğu için düşüncelerime önem vereceğini düşünüyorum. Ve Robyn, babasına ve Tanrı Poseidon'a çok öfkeli olduğu için bence o da yanımızda yer alır Wink

(Anne bu espriyi yapmadan geçemeyeceğim: istersen *Athena'yı seçin, kazanın!* yazan broşürler bastırabilirim Wink Very Happy)
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 10:55 am

Teşekkür ederim Lucianna, tüm bu sorunlar bittiğinde ödüllendirileceksin.

Hades, Stella'nın senin tarafında savaşmasını çok beklersin daha, o istediğini aldı, bir kez daha karşıma çıkmak isteyeceğini hiç sanmıyorum Twisted Evil Twisted Evil

Melezler, sizde bu Hades'in tuzağına düşmeyin, yüzyıllardır uğraşıyor, bu sefer Poseidon'u kendine yardımcı bulmuş. Sende kullanıldığının farkına var Poseidon. Hades'in yeryüzne çıkmaktan başka istediği bir şey yok, yeraltı tanrısının elinde oyuncak olmuşsun, denizlerin tanrısı için ne üzücü bir manzara Exclamation
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:00 am

Üzgünüm Tanrı Zeus ama bunu sizin için de Olimpos için de yapmıyorum. Anneme olan sadakatim, benim için herşeyden önce gelir ve nedenim bu. Diğer bir nedenim de, zekama güvenmem, doğrunun yanında yer aldığımı düşünmem. Yani, sizden bir ödül falan istemiyorum.
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:13 am

Babam olduğun için senin tarafında savaşa girmeyeceğim Hades, çünkü ben senin tarafında savaşırsam güç dengesi bozulur. Zeus'un tarafında da girmek istemiyorum, malum aramız çok gergin Very Happy Ben sadece sizi izleyeceğim, berabere mi kaldınız, gidip Kronos'u getireceğim, böylece siz güç birliği yapıp onunla savaşırken bu manasız şeyde sona ermiş olacak Wink Wink
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:16 am

Tarafımı açıklıyorum...

Babam ve Tanrı Poseidon ile onların hırsları beni alakadar etmiyor. Hele Tanrı Zeus ile hiç işim olmaz!

Rose, yani hayatta en çok önem verdiğim kişiyle, siz ve sizin saçma sapan iktidar oyunlarınız yüzünden ayrı düştük. Kısacası, Olimpos'a öfkeliyim.

Şimdi... şeytan diyor (sanırım bu sen oluyorsun baba) git iki tarafı da tutma, tanrılara cephe alıp Olimpos'u kendi başına devir! Ama korkmayın... ne kadar deli olsam da böyle bir işe kalkışmak için çok genç olduğumu düşünüyorum.

Yani, arkadaşım Lucy ve doğrunun tarafını seçiyorum, arkanızdayım Tanrıça Athena. İster Zeus'un yanında yer alın, ister tek başınıza bir savaş açın, yanınızda olacağım. Tabii, büyük ihtimalle Rose ve kardeşim Hector da benim gibi düşünür.
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:24 am

Aman yaa, melezleri toplayalım, Olimpos'u Athena'yla beraber biz devirelim, bunların savaşıda sıktı artık, asırlardır aynı şey Razz Razz

Bu arada şaka yapıyorum, ciddie almayın. Ben gerçekten tarafsızlığımı korumayı düşünüyorum. Babamda, Zeus'ta avcunu yalar Razz

Vay Robyn, sen ne kadar çok dolmuşsun meğer kardeşim Smile Ve Zeus'tan olacaksın öyle mi? Tamam, kararına saygılıyım, babamla aranızda olanları biliyorum çünkü..

Eee diğer melezler?? Sizin görüşlerinizi alalım, kimden olacaksınız savaşta? Zeus' mu, Hades ve Poseidon mu? Yoksa benim gibi Kronosla çalışmaya mı karar verdiniz Razz (Hoş, önceden yapmadığım şey değil tongue ) Şaka şaka, ben tarafsız olacağım, bu gereksiz savaşın uzamaması için sizi de aynı şeye davet ediyorum ama tabi sizin kararınız...
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:27 am

Tamam, sonuna kadar Robyn'in yanındayım. Yani, babamı satıyorum Very Happy

Eh, şimdiden güçlü melezlerin çoğu Zeus'un tarafında, bence diğerlerine yol gösterecek bir hareket Wink
Jennifer Amy Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Jennifer Amy Carter

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:33 am

Ben Hades'in tarafına geçeyim mi Razz

Şaka yaptım, sonuna dek babamdan yanayım. Ve Stell, babamdan hoşlanmıyor olabilirsin ama bunu biraz düşün bence. Sende haklının kim olduğunu biliyorsun. Ayrıca tanrıların seçimlerine güvenmiyorsan bari bizim seçimlerimize güven, biz senin en yakın akrabalarınız, kuzeniz :/:/
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:38 am

Eee, her şeyin bir bedeli var Smile Zamanında Zeus beni o kadar çok öldürmeye çalışmasaydı belki de şu anda gayet mutluluk içinde sizin tarafınıza katılırdım Razz
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:56 am

Ah, teşekkür ederim Lucy. Her zaman sadık bir evlat olduğunu biliyordum zaten.

Size de teşekkürler Robyn, Rose ve Jenny. Ve Stell, haklısın. Senin yerinde olsam ben de arada kalmayı tercih ederdim.
http://olimpos.my-rpg.com
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 7:00 pm

Madem gruplar kuruluyor bizde birşeyler yapalım am değilmi Smile kızlarım bu gruplaşmalara katılırsanız sonunuz fena olur bunu yapmayın!! ve bu diğer melezler içinde geçerli taraf tutmayın!! Athena hades baba poseidon melezleri bu işe karıştırğınız için hepiniz birer ceza alsanız hiçte fena olmaz bence ne istiyorsunuz melezlerimden Evil or Very Mad
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 8:54 pm

özür dilerim tanrıça afrodit ama babam hangi taraftaysa ben o tarafdayım (baba zeus la athenaya katıl yoksa seni babalıktan reddetçem)
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 8:55 pm

Kaçma Edward seni toz yapıcam gel buraya..
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 8:57 pm

Gel hadi tabi yakalayabilirsen haha Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil koşmada ve tırmanmada beni kimse geçemez Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 8:59 pm

ben tarafsızım kev sende bunu yap bence ve hec e ne yaptın böyle seni öldürüce Smile
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 9:01 pm

athenayla ters düştü beni parçalıcakmış Very Happy ama bunları çok duydum Razz
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 9:05 pm

bu sefer yardımına geç gelicem biraz yara alda akıllan
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 9:10 pm

ben?? Babam nerdeyse ben oradayım.. Cristcim... babamı kimse sevmez. bu yüzden onunda nerde olacağını biliyorum... ayrı bir taraf:D
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 9:17 pm

Tamam sende tarafsız ol sana birşey olmasını istemiyorum Smile lütfen
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 9:19 pm

korkma sevgilim.. Smile
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 9:33 pm

tamam Smile
Robert Harris
Robert Harris

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:29 pm

Edward Kevin Oswald. Seni acilen Hades kulübesine bekliyoruz. Tabii önce sevdiklerinle vedalaşsan iyi edersin! sohbet :) - Sayfa 9 Icon_twisted sohbet :) - Sayfa 9 Icon_twisted sohbet :) - Sayfa 9 Icon_evil
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:34 pm

uff uğraşıp durmayın kardeşimle (kev ne yaptın sen zeus aşkına seni kim koruyacak acaba Smile )
Robert Harris
Robert Harris

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:35 pm

Sen karışma Crist.

Haddini aşanları Rob ve Hec kardeşler olarak indiriyoruz biz sohbet :) - Sayfa 9 Icon_twisted
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:37 pm

Tsunami'yi ısıtmaya başladım ben
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:39 pm

Hades çocukları, herşey yolunda mı? Smile
http://olimpos.my-rpg.com
Steward Thurstan
Ares'in Çocuğu
Ares'in Çocuğu
Steward Thurstan

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:46 pm

çocuklarrrr... biraz sakinleşin bugün parti var
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: sohbet :)   sohbet :) - Sayfa 9 Icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 11:46 pm

evet parti varr eğlence dans müzik ve son zaman Smile

sohbet :)
9 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Sonraki
 Similar topics
-
» Sohbet.
» Sohbet
» Sohbet
» Sohbet...
» Kardeşler - Sohbet