Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Gün Sıkıntıları

YazarMesaj
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

İlk Gün Sıkıntıları  Empty
MesajKonu: İlk Gün Sıkıntıları    İlk Gün Sıkıntıları  Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:53 am

Ah hadi ama ilk gün en güzel gündür diyen akıllı kimdi.Maalesef o güzel gün tanımı beni kapsamıyor.Lanet dolu bir gün geçirdim ve yaptığım salakça hareketler ise takdire şayandı.Sadece saçmalık değil üstelik riskliydi.Sanırım özgüvenimi biraz sorgulamalıydım sonuçta yarı tanrıydım tanrı değil.İlk önce babamı görmem daha sonra Infinito ile tanışmam sadece kılıç sallamayı ve boyun kırmayı bildiğim halde bir Apollon kızı ile giriştiğim ve felakete dönüşmesine ramak kala kurtulduğumuz serüven.Bilemiyorum gerçekten bilemiyorum sadece korkucutu bir gündü.Biraz önce döndüğüm serüven işte o serüvendi.Aslında bazı şeylerin iyi gittiğini söylemem gerek yaşamam bile iyi gittiğinin kanıtı olduğunu biliyordu.Biraz önce uzandığım yatağım şimdi bana bulut gibi yumuşacık geliyordu.İlk günüm normal geçmişken ilk günümün sonu Ceza tarlalarından dönüp kendimi yatağa atıp uykuya dalışımla başlayacaktı.Sanırım fazla beklemeye gerek yoktu bunun için.Zaten uykum vardı ve yorgundum.Kısa bir gün gibi gelmişti bana ama aslında öyle olmadığını biliyordum.Usulca kapanan göz kapaklarımla uykuya dalıyordum...

İlk Gün Sıkıntıları
1 sayfadaki 1 sayfası