Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sunyeon Jung ...

2 posters
YazarMesaj
Isabella Andie
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Isabella Andie

Sunyeon Jung ... Empty
MesajKonu: Sunyeon Jung ...   Sunyeon Jung ... Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:16 am

Hiç kimse bilemez melez olduğunu.Çünkü ebeveynlerimiz saklar bunu bizden.Ama bir gün öğreniriz mutlaka işte o zaman canımız yanar.Yaralarımızı da Melez Kampı ve oradaki dostluklar sarar...___________________________________________________________________

O gün okuldan çıkmış eve gidiyordum,son günlerde başıma gelen olaylar iyice kafamı karıştırmıştı.Eve vardığımda babamın ve annemin bir şeyler konuştuğunu duydum ve dinlemeye başladım.

"Ona artık söylemeliyiz,eğer sonra öğrenirse bu onu daha çok yaralar.Onun güvenliği için söylemeliyiz"dedi babam.Ne söyleyeceklerdi bana?O an kendimi tutamayıp odaya girdim.

"Ne söyleyecekmişsiniz bana?"dedim,uzun uzun bana baktılar.

"Anne,baba!Konuşur musunuz lütfen!"diye bağırdım,neler oluyorsa öğrenmek istiyordum.En sonunda babam bana yaklaştı ve anlatmaya başladı.

"Sun biz senin anne ve baban değiliz.Yani gerçek anne ve baban değiliz.Seni biz yetimhaneden aldık."dedi ilk önce inanmadım ve gülmeye başladım.

"Baba bu gün bir nisan değil,ben odama geçiyorum"dedim ama sonra ciddi olduklarını anladım.Peki neden benden gizlemişlerdi?

"Tamam o zaman,neden benden gizlediniz?"dedim.Hiçbir şey söylemediler.O an çok sinirlendim odama gidip eşyalarımı topladım ve evden ayrıldım.Peşimden gelmemişlerdi,demek ki ben onlar için hiçbir şeydim.

Yolda giderken çocuğun biri beni aldı ve bir yere çekmeye başladı.Sanırım 18 yaşlarındaydı çünkü sakalı ve bıyıkları çıkmıştı.

"Hey!Ne yapıyorsun sen!?"diye bağırdım.

"Bak ben senin iyiliğin için seni Melez Kampı'na götürüyorum.Ayrıca şu an canavar kokusu alıyorum,başımız belada"dedi.

"Sen hangi akıl hastanesinden kaçtın?"dedim.O an oturdu ve benide oturttu.

"Bak ben bir satirim,sende melezsin.Annen ya da baban bir tanrı ve kampa gelmessen canavarlar tarafından öldürülürsün"dedi.Aslında Melez Kampı denilen yere gidebilirdim.

"Tamam,hadi gidelim.Zaten evsiz kaldım"dedim ve yürümeye başladık.Kampın yakın olduğunu söyledi.

Oraya vardığımızda büyük bir ağacın üzerinde parıldayan bir post gördüm.Satir bana oranın kampın girişi olduğunu söyledi.Tam kampa girecekken satir "Meehh!!Canavar!"diye bağırdı,hızla koşmaya başladık.Son anda kampa girmiştik.Canavar ise takılıp kalmıştı.Arkamı dönüp kampa baktığım zaman burada hayatın çok güzel olacağını düşündüm.

Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Sunyeon Jung ... Empty
MesajKonu: Geri: Sunyeon Jung ...   Sunyeon Jung ... Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 3:20 am

Rp puanı: 70.

/Admin.
http://olimpos.my-rpg.com

Sunyeon Jung ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SunYuri Jung!!!!