Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babaaaaa.......

2 posters
YazarMesaj
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Babaaaaa....... Empty
MesajKonu: Babaaaaa.......   Babaaaaa....... Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:03 am

Off Athena nereden çıkardı bu baba ziyaretini ya..Benimle ne konuşucakki babam...Bunu bina asansöründeki berbat şarkı eşliğinde kendime sordum.Geldiğimde burada tanrıdan bol birşey yoktu.Babama bakındım.İşte oradadı Ares in yanında.
"Baba!"dedim.Dönüp baktı ve yanıma gelip odasını işaret etti.Falakaya mı yatıracaktı.Aman ne hoş suratlar asılmış karşıma oturdu.
"İnsan boyuna geçip beni fıtık olma riskinden kurtarsan baba!"dedim.Ama gülmedi gayet ciddiydi...
Apollon.

Apollon.

Babaaaaa....... Empty
MesajKonu: Geri: Babaaaaa.......   Babaaaaa....... Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 11:32 pm

Yaramaz bir çocuktan daha beter bir şeyde Yramaz zeki ve güçlü bir apollon kızıdır.Geldi sonun melezim.Ona gönderdiğim periyi de yanında getirmediği için şükrettim çünkü Zeus bu konuda katı kurallıydı.Espri yaptı ama ciddiyet istiyordum.
"Odama gel kızım"dedim
....
"Sen ne yaptın böyle yaramazlık diz boyu ilk önce Mixolas ı canavar yaptın sonrada gidip kardeşlerini sarhoş ettin.."tam birşey diyecekken sözünü kestim..
"..Açıklama beklemiyorum senden git ve mixolası ben yok etmeden eski halina çevir ve athenaya durumu anlatarak cezanı bekla Crist!"dedim.Bir anda sinirlendi...
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

Babaaaaa....... Empty
MesajKonu: Geri: Babaaaaa.......   Babaaaaa....... Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 11:36 pm

"Baba yeter neyim ben küçük bir bebek falan mı ? kahramnım ben ve Eğer Mixolasa birşey yaparsan kendimi Tartarusa atarım ne dersin iyi bir fikirmi?Bıktım bu konuşmalardan yaa bıktım !" dedim. Döndüm ve giderken babam seslendi...

Babaaaaa.......
1 sayfadaki 1 sayfası