Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zeus'tan açıklama

YazarMesaj
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Zeus'tan açıklama Empty
MesajKonu: Zeus'tan açıklama   Zeus'tan açıklama Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 8:54 am

4- Long Island kıyısında bir Tanrı/Tanrıça ile karşılaşacaksınız.
Mekan: Long Island kıyısı
Katılacaklar: Sadece sen.
(Karşılacağın Tanrı sitede varsa, sana katılmasını isteyebilirsin ilk görevle aynı şekilde...)

Sabah erken kalkmıştım.Stell ve Rob hala uyuyorlardı.Kapıyı sessizce açıp dışarı çıktım.Bir ıslık çaldım ve Alev Yele hızla yanıma geldim.

“Alev Yele beni Long Island Kıyısına bırakabilir misin?”

“Atla patron”

Alev Yele beş dakika içinde beni Long Island’a bıraktı.Alev Yele’ye teşekkür ettim.Aklımda tek bir şey vardı.Bunca yıl babam ne için beni bir kez olsun ziyaret etmemişti.Aklımda binlerce düşünce vardı.Sinirli bir şekilde bağırdım.

Nasıl olduysa gökyüzünde şimşekler çaktı ve Zeus yanımda belirdi.

“Nasılsın Hector” dedi bana.

Bu kez Zeus’tan korkmamıştım çünkü başka şeyler düşünüyordum.

Neler düşündüğünü biliyorum Hector.”

“Ne! Yani Nasıl” dedim bir anda…

Baban seni ziyarete gelemez Hector.Bu Olimpos kurallarına aykırı.”

O sırada Olimpos yasalara bana çok saçma geldi.Ah, unuttum Zeus benim düşüncelerimi okuyabiliyordu.

“Yasaları ben yaptım” dedi Zeus ve ortadan kayboldu.

Daha sonra anladım ki bu kural kendisi içinde geçerliydi.Bence oda kızı ile konuşamadığı için zor durumdaydı.Girme vakti gelmişti.Bir kez ıslık çaldım.Alev Yele gelmedi.Yeniden denedim yine gelmedi.Sanırım beni duymuyordu.Ah, kamp çok uzaktaydı nasıl gidecektim.

Zeus'tan açıklama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Açıklama
» Açıklama
» Açıklama.
» Açıklama
» Açıklama