Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cephanelik Yerinden Oynadı...

2 posters
YazarMesaj
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Cephanelik Yerinden Oynadı... Empty
MesajKonu: Cephanelik Yerinden Oynadı...   Cephanelik Yerinden Oynadı... Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 3:16 am

Ahh, nerede bu cephanelik...Biraz alıştırma yapmam gerek ama özel kılcımla yaparsam birilerine her seferinde zarar veriyorum.Sonunda cephanelik.İçeri girip bana en uygun olan kılıcı bulmam gerek.İçeri yavaşça girdim.
"Burası çöplük haline gelmiş."
Şu sıralar buraya kimse uğramıyor galiba...Her yerde yay, ok ve kılıç var.Bana en uyugun olanı bulmam gerek.İlk aldığım kılıç çok hafifti ve ilk hamlede elimden uçtu.İkinci kılıç çok ağırdı.Yerden dahi kaldıramadım.Onlarca kılıç sonunda kendime uygun olan kılıcı buldum.Hızlı hareketlerle denedim fakat yine elimden uçtu.Ben bu kılıçları nasıl seçeceğim.
"Hector" diye bağırdı kulağımın dibinden birisi ve kendimi kılıçların içerisine attım.Suratımın ortasında kocaman bir çizik oluştu.Arkamı dönüp baktım ve...
"Bravo Crist"...
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Cephanelik Yerinden Oynadı...   Cephanelik Yerinden Oynadı... Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 3:23 am

Vayy bir hades oğluda buradaydı...Bakalım korkacak mı derken, yanağını çizdi.Off nekadar kötü olamya çalışsamda ona yardım etmem gerektiğini düşündüm ve ona:
"Off yaa Afrodit kızından betersin valla, dur biraz beklede iyileştiriyim."dedim ve karşıma aldım düşünmeye başladım.Gözlerimi açtığımda yara iyiydi.
"Sakın sağol deme hec bundan hoşlanmıyorum"dedim.Etraf dağınık ve pisti.Asleında buraya geliş nedennim stelle yapacağımız yaramazlıklara renk katmak için alet erdavat bulmaktı ama neredeydi bu hepaistos çocukları buraya gelip yeni aletler üretmeliydiler.
"Eee hec bey ne işiniz var burda ?"dedim..
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Cephanelik Yerinden Oynadı...   Cephanelik Yerinden Oynadı... Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 3:30 am

Crist'in yarayı iyileştiriebilimesi iyiyiydi.Yoksa fena sonuçlar olacaktı.Bana burada ne aradığımız sordu.
"Ne mi arıyorum.Sadece düzgün bir kılıç bulmaya gelmiştim.Sayenden kocaman bir dağınıklık ve suratımda bir yara ile gidecektim ama şansın var ki yarayı iyleştirebiliyorsun."
Bunu yapması gerekmezdi.Bunları Stell'den mi öğreniyordu.Stell bu kadar kötü şakalar yapmıyordu.Hem yaparsa kesinlikle Rob'a yapardı.Kocaman bir dağınıklık vardı.Bay D. burayı görürüse beni ahırları temizlemekle cezalandırırdı.Hem buraya Hephaistos çocukları bakmıyormuydu.Burası ahıra dönmüştü.
"Eee.Sen burda ne arıyorsun bakalım şakacı Apollon kızı"
Cristina Black
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Cristina Black

MesajKonu: Geri: Cephanelik Yerinden Oynadı...   Cephanelik Yerinden Oynadı... Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 11:52 pm

Ah bu Hades çocuklarının kibiri beni deli ediyordu...Neyse cevap vermeden elime tahta garip bir ok aldım:
"Hımm bir düşünelim eğlenceli olur diye düşündüm" biraz eğilerek sessizce"Sayıma geldim bakalım neler var hades oğlu hem burdan sana kılıç çıkmazz.."dedim.Ve o sırada garip bir kükreme geldi.Bu berbet ses ancak ....Mixolasım olabilirdi.Sevecen bir şekilde içeri girdi ve koşarak bana ilerledi.Hec e baktı bir anda gerindi.Ama onu durdurdum
" Sakn ol Mixolasim `dedim....
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

MesajKonu: Geri: Cephanelik Yerinden Oynadı...   Cephanelik Yerinden Oynadı... Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 3:07 am

Bir peri mi?Bana saldrımaya kalkmıştı.Aklımdan o an bir Furia çağırmak geldi ama bana zarar vermedeği sürecek sorun yoktu.
"Crist bu da nerden çıktı?"
"Babam benim için yollamış.Ölene kadar benimle kalacakmış."
Gülememek için kendimi zor tuttum.Neden kendimi tutuyorum ki...Bir an kendime hakim olamayıp gülmeye başladım.Crist bana kötü kötü bakmaya başladı.Sorun bende değildi ki...Apollon onu çocuk olarak görüyordu sanırım...Zaten aradığım kılıcıda bulamamamıştım.Kapıya yöneldim ve Crist'e dönerek:
"Kendime uygun bir kılıç bulamadım.Sana perinle iyi oyunlar dilerim" dedim ve hızlıca oradan uzaklaştım.Hem Crist hemde o tatlı perisi beni öldürebilirdi.
(RP BİTTİ)

Cephanelik Yerinden Oynadı...
1 sayfadaki 1 sayfası