Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba Kardeşlerim :)

+24
Elena Martin
David Tyler
Daisy Lenore Fackrell
Nicholas M. Monmouth
Arutha ConDoin
Isabella Andie
Andrea Grace Harvey
William Maxwell
Melody A. Whitwell
Mariela Barthés
Summer Katherine Ramsey
Marcus Heath Laxell
Troy Woodville
Hermia Aigian Cocteau
Clara Thompson
Alexandra Bethany Daniels
Helen Grace Burton
Aquamarin Britannia
Athena
Alan Sean Knıght
Jekaterina Lilia Zakarova
Serena Su Hanzadeoğlu
Anastacia
Lucianna Fackrell
28 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Sonraki
YazarMesaj
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 4:04 am

Çocuklarımdaki bu hırsa ve çalışma aşkına hayranım, ne diyeyim. Smile
Hişşt, diğerleri duymasın yaklaşın. Yeni kulübe puanlamasına az kaldı ve sizin şimdi en çok dersliklere ağırlık vermeniz gerekiyor. Wink
http://olimpos.my-rpg.com
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 4:33 am

Tamamdır anne. Wink

Hiiii, kardeşler, gelsin Athena'ya birincilikleeer!!! O rp ile kazanmama ihtimalimiz neredeyse yoktu zaten. I love you Emek verip zaman ayırmış olan herkese sonsuz teşekkürleer. Smile

Hadi bakalım, 12. rp için bir 150 drahmi de benden gelsin. En çalışkan kimmiş, görelim. Wink
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 4:35 am

ya ben yazamıyorum revirdeyim Crying or Very sad
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePerş. Nis. 14, 2011 8:16 am

Drahmiler havada uçuşuyoor ! Razz
Şimdi gel de yazma. Razz
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 6:27 am

Kardeşlerimmmm I love you
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePaz Nis. 17, 2011 6:50 am

evet
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 5:44 am

Sereee!! I love you

Kardeşler, hadi ben birkaç gün boyunca çok az girebileceğim, vakit bulamıyorum.
Ortaya o kadar da drahmi koyduğumuz halde neden devam ettirmiyorsunuz siz rp'yi? Suspect
ATHENA KULÜBESİ! Ben size arkamı dönemeyecek miyim? Size güvenemeyecek miyim? İki ay üst üste birinci olmak çok mu geldi? Üçüncü kez birinci olmayı istemiyor musunuz? Parmaklarınız mı koptu? Biri başınızda durup sizi motive etmezse rp'ye yazmayacak mısınız? Her ay pm kutunuzu mesajlarla mı doldurmak zorundayım?
Lütfen, Bilgelik Tanrıçası'nın çocukları bana ve diğer herkese, bunların hiçbirine ihtiyaç duymadıklarını göstersinler.
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 5:50 am

Vay be revirde olmasam yazasım geldi Laughing
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 7:03 am

Aslında şu drahmi işini ve yarım konularını anlatsan bana Lucy'm hepsini sıraya dizerimde işte takip edemedim. Konu ne? Smile
-Körüm yüzüme vurmayın ahaha. Şimdi gördüm. Ben haftasonu yazacağım. Yazacağım rp'de de okulumdan yeni dönmüş olacağım. O kadar çok çalışıyormuşum ki kampı bile unutmuşum vs vs ona göre millet haberiniz olsun. Wink-
William Maxwell
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
William Maxwell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimeSalı Nis. 19, 2011 6:54 pm

yazın yazın oh oh Very Happy:D yanlız temayı unutmayalım sakarlık aslında en güzeli zincirleme sakarlıklar yazmaya çalıştım son postta ama biraz elime yüzüme bulaştırdım
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePerş. Nis. 21, 2011 7:16 am

Yok, ben boşuna şişiriyorum boğazımı. 8 ay boyunca boşuna uğraşmışım, Lucy her gün gelip başınıza vıt vıt söylenmediği sürece, sizin bir şey yapacağınız yok. :/ Kızdırdınız beni Athena kulübesi.

*

Kulübe puanlamasında 1. olmuşuz, yeni, yine yeniden birinciyiiz! Bayrak kapmacayı da kazanmışıız, yeni yarışta da mavi takımda olacağız.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 12:44 am

Kardeşimi kızdırmayın millet! I-ııı... Her neyse bugün yazacağım temizliğe... Şimdilik şu kılıç eğitimiyle uğraşıyorum. Çok aksattım rütbemi. Yakında atılacağım diye korkuyorum. Razz Kulübemizde kılıç dersliğine girmeyen varsa hemen eğitimini üstlenebilirim. Çünkü bugünlerde ben hariç diğer etğimenlerin hepsi oldukça yoğun. Her neyse...
Mavi takım olarak görevimiz oldukça zor. Ancak Lucy yedek anlatıcı yoksa adayım. Normal anlatıcı da olabilirim fakat yetişemem falan diye korkuyorum doğrusu. Birde nasıl yapabileceğim hakkında fikrim yok. Strateji falan hazırlarsak çok hoş olur ki sen hazırlamışsındır bile. I love you
Öptüm sizi sevgili kulübemmm. I love you
Edward J. F. Newgate
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Edward J. F. Newgate

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 1:43 am

Hımm evet sevgili Athena kulübesi sizden çıkacak anlatıcıları bekliyorum. Ben anlatıcı olsamda bana 2. anlatıcı gerek. Benim kulübemden 2 tane yedek anlatıcı olacak ama 2. anlatıcı yok. Olmak isteyenler bana pm ile ulaşsın. Ayrıca harika bir planım olacağınıda söylememe izin verin Very Happy

Buraya yazmama yasak fakat acil bir durumdu Razz
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 3:19 am

Acil durumlar, yasakları çiğnemek için bahane değildir. Bir daha benzer bir durumla karşılaşırsak, ilk kullanıcı uyarını alacaksın. :/
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimeSalı Nis. 26, 2011 3:26 am

Anneciğimmm <3
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 3:41 am

*Flood için üzgünüm.
Kardeşlerim neredesiniz siz?? Daha denetlemeye bile yazılmamış. Bu haftasonu o denetleme dolacak. Hatta mümkünse denetleme içinde değişik kurgular bulunuz yoksa hepinizi yakarım ona göre. Evil or Very Mad

Ayrıca unutmadan görev yapmak isteyipte yapamayan kardeşlerime yardım ederim. Bir PM atmanız yeter. Olmadı serbest kurgulara el atarız. Wink
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 6:22 am

Çocuklarım, lütfen ama. Bu şekilde devam ederseniz bir sonraki puanlamada birinciliği unutun siz. (Kafiyem de iyi hani. Razz)
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePaz Mayıs 01, 2011 6:24 am

Anneciğim eğitmenlik başvurusuna bakarmısın lütfen Very Happy
Andrea Grace Harvey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Andrea Grace Harvey

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 5:19 am

Kardeşlerim, en iyisi ben kendi durumumu kısaca iza edeyim.
Malum başımda bir sınav derdi olduğu için artık yeteri kadar olamayacağım sitede.Son bir ayda çalışmalarımı hızlandırmak zorunda olduğum için siteye ilgi gösterecek zamanım kalmıyor.Bu nedenle artık sadece kısa zaman aralıklarında bakabiliyorum; 5 ya da 10 dakika.Bu kadar kısa süre içerisinde de uzun ve kaliteli bir rp yazamayacağım için hiç yazmamayı yeğledim.Bu sınav telaşesini atlatır atlatmaz aranıza döneceğim.Umarım sizi yarı yolda bırakıyor gibi olmamışımdır. Rolling Eyes
Neyse kardeşlerim, kısacası artık kısa bir süreliğine aranızda yokum.Siteye belli aralıklarla girdiğim için rütbemin düşeceğini zannetmiyorum, endişeniz olmasın.Geri döndüğüm zaman bunu telafi edeceğimden şüpheniz de olmasın.Sizleri çok seviyorum, biricik kardeşiniz Andy'nizi unutmayın sakın ! Razz
Hoşça kalıııııın. I love you

(Summ'ın da durumu aynı, sanırım o Athena'ya da pm atmış ve durumunu bildirmiş.Onun da bu süre zarfında siteye gereken ilgiyi gösterebileceğini zannetmiyorum.Ama eğer girerse de; selamımı söyleyin. Razz )
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 04, 2011 11:11 am

Boşuna uğraşıyorsun Sere'm. Crying or Very sad

Tamam Andy'm, burada olmadığın süre zarfında kendine çok dikkat et ve Summ'ı da seni de çok çok çok öpüyorum, sınavlarınızda da başarılar. I love you

Pekala, ben off'um, Helen, Andy ve Summ da öyle. Dave buralarda, görüyorum rp de yazıyor. Sere ve Will bu aralar kulübeyi toparlaması gereken diğer iki kardeş. Dicc ve Rave'i daha aktif görmek isterdim ne yazık ki. Farkındaysanız diğer kardeşlerin bahsini bile açmadım, yoklar benim için. :/
Ravelo Carter
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Ravelo Carter

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePerş. Mayıs 05, 2011 7:38 pm

Geçtiğimiz hafta sınav haftasıydı, ondan dolayı hiç yazamadım kardeşlerim. Üzgünüm Sad Ve son sınavlar da haftaya başlıyor. Yani yaza kadar ben de çok duramayacağım. Temizlik RP'sine yazayım ama hiç olmazsa. Tekrar özür dilerim Sad
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 8:29 am

Kardeşlerim biri rp'yi sonlandırsın artık lütfen. Fazla uzun olmasa bile olur ama sonlandırılsın. Bugün son yani... O sonlandıran kişiye hediye bile yaparım artık o derece! Sad
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 8:30 am

Temizlikmi kardeş.
İmza için eline sağlık bu arada
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 8:34 am

Beğenmene sevindim kardeş. Smile
Evet temizlik denetlemesi... Birinin bitirmesi gerek. Sad
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 8:37 am

Bana fikir ver ben yazim.O zaman yoksa başka kimsenin yazıcağı yok Sad
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 8:40 am

Hmmm en son revirdeydin. Revirden çıkıp yanımıza gelebilirsin. O sırada işte her yeri temiz bulursun. İstersen şeyi de ekle diğer bir kaç kardeş gelsin ben onlara azar çekeyim falan ahaha. Razz
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 8:42 am

Olur yarın yazılabiliyormu yoksa bu gece bitiyormu şu an ödev yapıyorumda Razz
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 8:43 am

10-11 Mayıs denetleme. Galiba bu gece son. Birde Lucy'e sor. Smile
David Tyler
David Tyler

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 8:47 am

Valla belki şu fazla yazmamızdan bir 3.sırada falan oluruz belki Sad Sad
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 32 Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 8:49 am

Biliyorsunuz, ben kulübemi protesto ediyorum şu anda. Sad

Merhaba Kardeşlerim :)
32 sayfadaki 34 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Sonraki
 Similar topics
-
» Merhaba Kardeşlerim.
» Kardeşlerim.
» Kardeşlerim!
»  Tüm Kardeşlerim Buraya :)
» Yeni kardeşlerim