Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Merhaba Kardeşlerim :)

+24
Elena Martin
David Tyler
Daisy Lenore Fackrell
Nicholas M. Monmouth
Arutha ConDoin
Isabella Andie
Andrea Grace Harvey
William Maxwell
Melody A. Whitwell
Mariela Barthés
Summer Katherine Ramsey
Marcus Heath Laxell
Troy Woodville
Hermia Aigian Cocteau
Clara Thompson
Alexandra Bethany Daniels
Helen Grace Burton
Aquamarin Britannia
Athena
Alan Sean Knıght
Jekaterina Lilia Zakarova
Serena Su Hanzadeoğlu
Anastacia
Lucianna Fackrell
28 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Sonraki
YazarMesaj
Arutha ConDoin
Dionysos'un Çocuğu
Dionysos'un Çocuğu
Arutha ConDoin

Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Empty
MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 9:25 am

Hoşgeldin kardeşim ^^
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 9:28 am

Seree'mmm! I love you İyi ki gelmişsiiin! =) Diğer günler de gel ıyyk ama matematik testi deme bana. .s

Summ, ben bugünden sıkı yönetimimizi ilan ediyorum. Ayın 14'ü ve puanlama her an yapılabilir, 4 S.K. görevi bitirmem gerekiyor, uyumak yok bana puanlamaya kadar. Very Happy

Kardeşler!!! Mad Kulübe modu: Puanlamaya kadar en az 10 görev. Wink Puanlamada kulübeye az puan getirenleri kötü cezalar bekliyor. Twisted Evil

*

Hoş geldin Nicholas!! Smile Demin söylediklerime takılma, konu puanlama olmadıkça gayet sevimli bir ablayımdır. Razz

Harexis de gelmiş kulübemize, hoş gelmiş. Ben onu en son Bitkikafalar kulübünde görmüştüm, şaşırdım. Very Happy
Nicholas M. Monmouth
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Nicholas M. Monmouth

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 9:31 am

Umarım ablacım. Smile Merak etme, görevlere başlayacağım ve on görevden çok daha fazlasını yapacağım puanlamaya kadar. Smile Peki puanlama ne zaman?
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 10:00 am

İşte şimdi mutlu oldum. Very Happy
Puanlama tarihi belli değil ama en fazla 1 haftamız olduğunu düşünüyorum. Aman dua edin Kheiron ayın 15'inde yapacağım falan demesin, biteriz. .s

Bu arada Bells ve Helen, duyurumu tekrarlıyorum: Temizlik rp'sini ikinizden biri devam ettirsin. Aslında vakit bulan başka biri de yazabilir Andy veya Summ.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 10:12 am

Görev yapmam lazım ama kurgu bulamıyorum kafayı yiyeceğim. Shocked
Bu arada şunu da söylemeden geçemeyeceğim: Apollon Kulübesi bizim uzun temizlik denetlememizi görünce baya hırs yapmış büyük ihtimalle bizi geçmeye çalışacaklar. Onlara izin vermemeliyiiizz !!! Not Razz Very Happy

Bu arada yeni gelen kardeşlerimiz çok hoş gelmişler. Umarız aktif olurlar bu puanlama çok önemli. Razz Very Happy Very Happy

Neyse, sanırım sizi fazla sıktım ben susuyorum. Uah
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 10:19 am

Summ, pm atabilirsin görevleri kurgu düşünürüm sana. =)
Bu arada Tiff ile konuştuk, New York görevimizi puanlamaya kadar bitirelim diyoruz, Robyn'e de gaza getirici bir mesaj attım, onda ilerleyelim hızlı hızlı. Gateway ve Hoover'ı da bitiririz diye düşünüyorum. Smile

Neee?! Hayır, bir denetlemede daha birinci olamazsak Apollon çocuklarını Demeter kulübesinin çatısında sallandırırım. Suspect
Arutha ConDoin
Dionysos'un Çocuğu
Dionysos'un Çocuğu
Arutha ConDoin

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 10:31 am

8 görevim elde :İ daha fazlasın da yaparım Very Happy
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 10:35 am

Sağ ol Lucy, sana pm atarım. Smile

Süpersin Tian, böyle devam ! Razz Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 10:50 am

Summ, dediğim gibi, önümüzdeki 4-5 gün boyunca birlikte yaptığımız serbest kurgu görevlerine odaklanalım. Onları bitirirsek bayrak kapmacadaki mağlubiyeti telafi edebiliriz. Rolling Eyes

Tian süpersin! Smile Puanlamaya kadar senden en az 15 bekliyorum. Wink
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 10:56 am

Bu arada ben Hephaistos Kulübesi'nden de çok tırsıyorum ya. Artemis de var. Ayrıca beklenmedik bir kulübe sürpriz de yapabilir yani. Uff. Rolling Eyes
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 11:27 am

Hephaistos'tan ben de çok tırrrsıyorum. Rolling Eyes Artemis ve Apollon'dan da aynı şekilde. Ve hiçbir tahminim yok puanlamayla ilgili. Yani kim birinci olur kim kaçıncı olur hiç bilmiyorum. Sad
William Maxwell
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
William Maxwell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 6:10 pm

biz birinci olacağız bir önceki puanlamada benim 22 puanım eklenmedi onun dışında 16 görev daha yaptım temizlikte araya canavar sokarsak süper olur
Helen Grace Burton
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 5:54 am

Ayy kardeşler çok özür. Okul açıldı ben de koptum gittim buradan. Çoktandır giremiyordum, bu dönem online olmam da sallantıda. Hüzünlüyüm çook Sad Özledim hepinizi! Bu arada yeni kardeşler gelmişş, Hoş geldiniz kardeşler! Very Happy
Arutha ConDoin
Dionysos'un Çocuğu
Dionysos'un Çocuğu
Arutha ConDoin

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 6:17 am

Hoşbulduk kardeeeş ^^
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 6:45 am

Eh ben şuan görev yapabilecek gibi değilim. Haftasonu belki yaparım 1-2 tane. Smile
Nicholas M. Monmouth
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Nicholas M. Monmouth

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 9:24 am

Merhaba sevgili melezler ve küçük tanrılar! Şubat ayının
puanlamasıyla beraberiz. Biliyorum aklınızda bir sürü soru var. Apollon
kulübesi zirvedeki yerini koruyabilek mi? Baykuşlar eski tahtlarına
oturabilecekler mi? Demirciler atak yapıp birinciliğe yükselebilecek
mi? Yoksa diğer kulübeler ani bir atak yapıp herkesi geçecek mi? Bütün
bu soruların cevabını sabırsızlıkla beklediğinizi biliyorum. Ancak
biraz merak etmenizi istediğim için sonuçlar 20 Şubat da belli olacak.
Son görev yapma tarihi 19 şubat. Bu puanlamada her kulübeden ciddi
ataklar bekliyorum. Ayrıca bu puanlamada küçük tanrılarda kendi
aralarında sıralanacaktır.

Bence Baykuşlar eski tahtlarına oturacak. Smile
Arutha ConDoin
Dionysos'un Çocuğu
Dionysos'un Çocuğu
Arutha ConDoin

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimeSalı Şub. 15, 2011 10:37 am

10 görev yaptım.

Nicholas M. Monmouth demiş ki:
Merhaba sevgili melezler ve küçük tanrılar! Şubat ayının
puanlamasıyla beraberiz. Biliyorum aklınızda bir sürü soru var. Apollon
kulübesi zirvedeki yerini koruyabilek mi? Baykuşlar eski tahtlarına
oturabilecekler mi? Demirciler atak yapıp birinciliğe yükselebilecek
mi? Yoksa diğer kulübeler ani bir atak yapıp herkesi geçecek mi? Bütün
bu soruların cevabını sabırsızlıkla beklediğinizi biliyorum. Ancak
biraz merak etmenizi istediğim için sonuçlar 20 Şubat da belli olacak.
Son görev yapma tarihi 19 şubat. Bu puanlamada her kulübeden ciddi
ataklar bekliyorum. Ayrıca bu puanlamada küçük tanrılarda kendi
aralarında sıralanacaktır.

İnşallah.süpeneke dinimiz amenooo Bird
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 4:31 am

Alıntı :
10 görev yaptım.
O zaman puanlamaya kadar 15 yap onu. Razz

Alıntı :
Eh ben şuan görev yapabilecek gibi değilim. Haftasonu belki yaparım 1-2 tane. Smile
Umarım yapabilirsin Sere, şu anda inan ki 1 görev fazlası bile çok önemli bizim için. Smile

Alıntı :
Ayy kardeşler çok özür. Okul açıldı ben de koptum gittim buradan.
Çoktandır giremiyordum, bu dönem online olmam da sallantıda. Hüzünlüyüm
çook Sad Özledim hepinizi! Bu arada yeni kardeşler gelmişş, Hoş geldiniz kardeşler! Very Happy
Helennn! Çok özletiyorsun. Sad Bir ara fırsatını bulabilirsen temizlik rp'sini devam ettir, sıra sende.

Alıntı :
biz birinci olacağız bir önceki puanlamada benim 22 puanım eklenmedi
onun dışında 16 görev daha yaptım temizlikte araya canavar sokarsak
süper olur
Will bize ciddi puan kazandıracaksın kardeş. Smile Tamam, ben kulübeye birkaç cehennem tazısı çağırmış olabilirim isterseniz. Cool

Alıntı :
Benim de en büyük temennim bu Nick. Smile Bu kadar aktif ve puanlamayı önemseyen sorumluluk sahibi kardeşle, birinciliği hak ettiğimizi düşünüyorum açıkçası. Smile

Kardeşler, dinleyin, lideriniz konuşuyor. rabbit
Şimdii, ben birkaç gün pek buralarda olamayabilirim, yani psikopat gibi serbest kurgu görevlerini devam ettirmek dışında pek sitede bulunmayacağım. Gelene kadar tüm yetkimi en fazla online olanlar arasındaki en kıdemli kardeş olan Summ'a bırakıyorum, onun sözü kanundur, böyle biline. Razz

Bu arada denetleme 15'e kadar yazalım diyorum kış bitmeden. Yazın yaz uygulamasına geçilirse ve denetlemeler tekrar haftada bir yapılmaya başlanırsa, biz bi-te-riz. Birkaç ay önden gitsek iyi olacak. Bkz; Bilgelik Tanrıçası'nın çocuklarının yapması gereken mantıklı strateji. Wink
Önemli olan denetleme 10. 11'i Summ ve ben hallediyoruz. 12'yi Will'e, 13'ü Stephan'a ve 14'ü de Nick'e veriyorum. İsteyene yardımcı olurum yazarken, isteyen birkaç kişi daha bulup çoklu da yapabilir rp'sini. Maksat sorumluluğu yerine getirmekten çok kulübeyi birinciliğe taşımak, yani herkes elinden gelenin en iyisini yapmalı.

(Ayy tamam 3 ay gelmesem özlemezsiniz beni artık, çok konuştum yine. Very Happy)
Arutha ConDoin
Dionysos'un Çocuğu
Dionysos'un Çocuğu
Arutha ConDoin

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 5:11 am

Bütün denetlemeleri alacağız.Kendimize inanmalıyız

[gazagelmişmod:on]
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 5:15 am

İnanıyoruz, azimliyiz, başaracağız! Twisted Evil

[mode:gazhiçgitmesinistiyoree!]
Arutha ConDoin
Dionysos'un Çocuğu
Dionysos'un Çocuğu
Arutha ConDoin

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 5:56 am

elimden gelenin en iyisini yapacağım :İ
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 7:19 am

Aaaa nereye gidiyorsun bakayım sen??
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 7:46 am

Sıkıcı ve gereksiz okul ritüeli Sere ya. =/ Fazla bir yere gitmiyorum ama bir hafta falan sıkıntılı durumum.
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimeÇarş. Şub. 16, 2011 8:26 am

Yok yok Lucy dayanamaz gelir buralara yine de. Razz
Denetlemeler konusunda Lucy'ye kesinlikle katılıyorum, yazın denetlemelerin haftada bir kez yapıldığından haberim yoktu. Önceden yapmazsak gerçekten de başımıza iş açılabilir. Rolling Eyes
Bir de görevler var, değil mi ? Bana şöyle görevleri hızlı bir şekilde devam ettirecek birisi lazım. Razz Very Happy
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 6:37 am

Summer, William ve Andrea, sanırım Helen ve Isabella 10. rp'yi devam ettirmeyecekler. Siz kendi aranızda bir sıra oluşturup kurguyu ilerletir misiniz? Ben de aralarda katılmaya çalışırım. Hızlı hızlı yazıp bitirelim o rp'yi.
Arutha ConDoin
Dionysos'un Çocuğu
Dionysos'un Çocuğu
Arutha ConDoin

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 11:55 am

Yazarım ben kimse yazmayacaksa
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePerş. Şub. 17, 2011 12:02 pm

Biz aslında bu temizlik rp'sinde bir bilgi yarışması yapmıştık. O yüzden olaylar biraz karışık. Sen sonraki temizlik rpleri'ne yazsan olur mu ? Buna yazacaksan da benden sonra yazsan ? Ben şimdi ona bir post yazıyordum da... Rolling Eyes
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimeCuma Şub. 18, 2011 2:23 am

Bu denetlemeye sen kulübeye gelmeden önce başlamıştık Tian, kurgu karışır yazarsan. Smile Zaten yanlış hatırlamıyorsam 13. denetleme senin görevindi. Razz
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 11:04 am

~ Flood ~

Athena kulübesi! Puanlama sonuçlarına bakın ve annemize yaşattığınız bu utanç yüzünden pişmanlık duymaya bir an önce başlayın. Flüt çalmaktan başka bir şey bilmeyen Apollon çocukları bizi geçmiş, hem de 13 puancıkla. Belki Şubat sıralaması yan gelip yatan bazılarınızın aklının başına gelmesini sağlar. Önümüzdeki ayın puanlama zamanlarında, 30'dan az görev yapmış kardeşleri feci şekilde dışlıyoruz, 50'den az görev yapmış olacaklar ise ebedi temizlik cezalarına mahkum bırakılacak. Kim var burada? Ben, Serena, Summer, yeni yeni aramıza katılan William ve Andrea. 15 kişinin geri kalan 10'u nerede? Evil or Very Mad
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

MesajKonu: Geri: Merhaba Kardeşlerim :)   Merhaba Kardeşlerim :) - Sayfa 19 Icon_minitimePaz Şub. 20, 2011 11:12 am

Çok haklısın Lucy, 13 puancıkla Apollon Kulübesi tarafından bir kez daha geçilmek berbat bir duygu. Şu an cidden ağlayasım var. 'Keşke birkaç tane daha görev yapsaydım.' diye geçiriyorum içimden. Ama maalesef artık mümkün değil bu. Sad Ayrıca diğer kardeşler, lütfen siz de biraz katkıda bulunun kulübemize. Sonra gerçekten çok kötü oluyor. Rolling Eyes

Merhaba Kardeşlerim :)
19 sayfadaki 34 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 26 ... 34  Sonraki
 Similar topics
-
» Merhaba Kardeşlerim.
» Kardeşlerim.
» Kardeşlerim!
»  Tüm Kardeşlerim Buraya :)
» Yeni kardeşlerim