Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hermes kulübesi panosu.

+5
Ashley Star
Ayleyda Laurana Falls
Isabelle Coco Franke
Amy Kleppy
Aleda Beth Hwang
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

Hermes kulübesi panosu. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hermes kulübesi panosu.   Hermes kulübesi panosu. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 10, 2011 9:00 am

Mesaj benim mesajım ben editlerim ulen Razz

Yazıyorum kardeeeeş.
Ayleyda Laurana Falls
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Ayleyda Laurana Falls

MesajKonu: Geri: Hermes kulübesi panosu.   Hermes kulübesi panosu. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 2:37 am

Ben Kulübe Temizliği RP'sinden söz ediyordum ama... Very Happy
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: Hermes kulübesi panosu.   Hermes kulübesi panosu. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 8:05 am

Haaaaa, haa, ha tamam Very Happy

İstersen yaz ama git marketten bi' şeyler çal. Yeni olsun malzemeler. Very Happy
Ayleyda Laurana Falls
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Ayleyda Laurana Falls

MesajKonu: Geri: Hermes kulübesi panosu.   Hermes kulübesi panosu. - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 9:22 am

Pekala. Very Happy
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

MesajKonu: Geri: Hermes kulübesi panosu.   Hermes kulübesi panosu. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 8:45 am

Sevgili kardeşlerim, buraya uzun zamandır -Mart'dan beri- yazan olmamış. Başlığı açan kardeşimiz Aleda buraya herkez yazabilir dediği için, kulübemizdeki son durumları yazayım dedim.

Kulübemizin kişi sayısında son durumu.

Evet kulübemizin kişi sayısı, 18'dir. Çoğu kardeşimiz uzun zamandır online olmuyor. Ama sayım bu. 7 kız, 11 erkek kardeşiz.

Kulübemizi canlandırmak ve daha birçok nedenden dolayı, kardeşimiz Maggie'nin öne sürdüğü Kulüp açma fikrini geliştirip, başvuru yapacağızdır. Sohbet kısmımızda herkez fikrini belirtirse Luke yada Güç Puanı 50 olan başka bir kardeşimiz Kulüp -bizim değişimizle Örgüt- başvurusunda bulunabilir.

Bu arada içimizden -özellikle kızlardan- biri şu bizim odaları değiştirse diyorum. Yani artık hepimiz yada çoğumuz 10 yaş yaşlandık.
Ayrıca Temizlik Rp'lerin de de kolaylık sağlanmış olur. Herkez kendine bir oda arkadaşı seçer, odaları düzenleyecek gönüllüye pm atar ve odalar hazırlanmış olur. Kulübemizde ki kişi sayısı çift basamaklı olduğu için, herkez bir odada iki kardeş kalmalı. Yalnızca bir kız ve bir erkek kardeşimizin ayrı odaları olacak yada onlar bir odada 3 kişi kalacak. Bu kadar konuştun kolaysa sen yap diyen varsa, yaparım zaten bütün gün boş boş oturuyorum. Ama bilirsiniz, genelde kızların zevki erkeklerden daha iyidir. O yüzden burda topu kız kardeşlerimizden birine atıyorum Smile

Okumaya üşenenler için diyorum. Eğer okumazsanız olaya Fransız kalırsınız haberiniz olsun, kardeşlerim. Very Happy

Hermes kulübesi panosu.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» !Afrodit Kulübesi Duyuru Panosu!
» Hermes Kulübesi El Yapımı Ürünler Köşesi
» Duyuru Panosu
» Duyuru Panosu
» Kahin'in Panosu ~