Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bana onu giydirme

2 posters
YazarMesaj
Hermia Aigian Cocteau
Ares'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Melez Denetleyicisi
Hermia Aigian Cocteau

bana onu giydirme Empty
MesajKonu: bana onu giydirme   bana onu giydirme Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 4:23 am

26- Kulübende bir arkadaşını ağırlayacaksın.
Mekan: Ait olduğun kulübe
Katılacaklar: Sen ve arkadaşın.

31- Kulübende başına ilginç bir olay gelmesiyle ilgili rp yazacaksın.
Mekan: Ait olduğun kulübe
Katılacaklar: Sen ve istediğin herkes.

Bugün amfitiyatro da eğlence olucaktı. Şarkılar söyleyip dans edecektik. Sonra sıcacık ateşin yanında marshmallow yeme keyfine varacaktık. Emindim ki süper olucaktı.

Normal giyinmeyi planlıyordum, ki öyle yaptım. Altıma dar kot geçirip üzerime XXL (Normal bedenim bu değil Razz ) beyaz bir Tşört giydim. Kalem çekip saçlarımı ellimle düzelttim. Taç takıp ayağıma converse geçirdim. Bağcıklarımı bağlıyordum ki...

''Böyle gelmiceksin değil mi??'' sesini duyunca kafamı çevirip arkaya baktım. Anna gülümsüyordu ama aklından bana ne giydireceğini düşünür gibiydi. Omzumu silktim.Bir ara camdan kayboldu sonra kulübe kapısı aralandı.Gülümseyip dolabıma yöneldi.
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

bana onu giydirme Empty
MesajKonu: Geri: bana onu giydirme   bana onu giydirme Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 1:53 am

Bu gün amfitiyatroda eğlence vardı.Ben de önce Mia'ya uğramamayı ve sonra hazırlanıp gitmeyi planladım.Kulübeye vardığımda Mia dolabının yanındaydı,onu görünce ''Böyle gelmiceksin değil mi??''dedim ve gülümseyerek yanına gittim.

"Ne varmış kıyafetimde?"dedi Mia.

"Kıyafetin sana uymuş tatlım ama bu gün daha farklı giyinsen??"dedim ve masum masum baktım.

"Tamam o zaman,beni baştan yarat Anna"dedi ve güldü,ben de güldüm ve çantamı aldım.Mia!yı süslemeyi daha önceden planladığım için bir kaç elbise ve makyaj malzemesini çıkardım.Denemesi için elbiseleri Mia'ya verdim ve beklemeye başladım.
Hermia Aigian Cocteau
Hermia Aigian Cocteau

bana onu giydirme Empty
MesajKonu: Geri: bana onu giydirme   bana onu giydirme Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 2:10 am

Üstüme giydim 5 kıyafetten sonra 6. ile karşısındaydım. Kırmızı eteği kabarık bir elbiseydi. Anna yatağımda oturmuş. Gene aynı şekilde

'Tıı olmadı sanki fazla kaçtı yani aslında süper ama seni yansıtmıyor'' Haklıydı ben bu değildim. Tekrar tuvalete girdim. Altıma siyah dar kot giydim. Üzerime giyecek bişi göremeyince Kafamı kapıdan çıkartıp

''Üzerime ne verebilirsin??''
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

bana onu giydirme Empty
MesajKonu: Geri: bana onu giydirme   bana onu giydirme Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 2:25 am

İlla elbise giymesine gerek yoktu değil mi?Ben hemen kulübeye koştum ve kırmızı üzerinde siyah desenli bir tşört kaptım.O dar kotun altında Mia çok güzel olacaktı.Hafifi kırmızı-siyah tonlarında makyaj yaptık mı süper olacaktı.

Kulübeye döndüm ve Mia'ya denemesi için tşörtü verdim.Tam üstüne uydu,aynaya baktığında Mia'nın yüzünü bir gülücük kapladı.Ardından makyaja başladım,ilk olarak kırmızı tonlarında bir ruj sürdüm ona ama fazla abartmadım çünkü bende fazla rujdan hoşlanmazdım.Ardından gözüne kırmızı ve siyahı birleştirerek uyguladım ve makyajı bitirdim.

bana onu giydirme
1 sayfadaki 1 sayfası